Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Alekosz rajongók. Erről mit...

Alekosz rajongók. Erről mit gondoltok, itt is tetszik nektek?

Figyelt kérdés

[link]


Ezen a videón Alekoszt kétszer is megkérdezték (Lehet, hogy többször, én a másodiknál tartok.) hogy miért bántja Évát. Először valami olyan szöveget adott le, aminek semmi értelme nem volt, ahelyett, hogy elmondta volna, hogy ezért és ezért bántalak, addig húzta a történetét, amíg aztán akkora maszlag lett belőle, hogy biztos lehetett abban, hogy senki nem érti. Nem, ez nem azt jelenti, hogy műveletlen vagyok, mert tényleg semmi értelme nem volt annak amit mond. Másodjára ugyan ezt próbálta beadagolni, de mivel Éva visszakérdezett, már nem tudott milyen kultúr szöveget kitalálni, ezért inkább az arcába röhögött a barátjának. Szerintetek ez így normális?


Olyanok akik nem szeretik Alekoszt ne válaszoljanak, mert nem akarok megint háborút robbantani, és olyan Alekosz rajongók akik csak azt tudják írni erre, hogy még ez is jobb annál mint amit a nagyképű büdös cigány Béci csinál, azok inkább se írjanak. Köszönöm.


2011. márc. 19. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Alek a király!!!!!!!!!
2011. márc. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Igazi, Alekoszhoz illő válaszokat adott! Ezért kedveljük sokan.

Azt nem láttad, hogy Gigi milyen képet vágott amikor Jerzit kérdezték a kapcsolatukról?

Az se tűnt fel, hogy Éva milyen féltékeny, annak ellenére, hogy semmilyen vonzalmat nem érez Alekosz iránt?

Amúgy meg: "ez is jobb annál mint amit a nagyképű büdös cigány Béci csinál"! :)

2011. márc. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Alekosz már többször adott tanácsot Évának hogy hogy viselkedjen, vagy mi nem tetszik benne. pl ne kiabáljon fogja fel inkább viccesen a dolgokat.


Évának szokása ilyenkor hogy rögtön vissza támad jól lebasza Alekoszt hogy ne akarja őt kioktatni, ahelyett hogy kicsit elgondolkodna rajta hogy lehet igaza van és építő kritikának venné.


Tegnap is volt ilyen szituáció és akkor mondta Alekosz hogy erről beszélek.

2011. márc. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az elsőnek nem tudok mit mondani, ennyi is bőven elég, Téged ezek szerint nem érdekelt.


Az utolsónak köszönöm szépen, hogy normálisan tudott válaszolni, örülök, hogy nem volt hiába való kiírnom, hogy csak kulturáltan. Ment a pont.


Második, látom Te csak nem bírtad ki, hogy ne köss belém. Föltettél két provokáló kérdést is, amitől rögtön felmegy az agyvizem. De képzeld el, nekem is föltűnt, ne haragudj, hogy azokról nem tettem föl kérdést. Ez érdekelt. Az utolsó mondathoz meg gratulálok, csak azért is.

2011. márc. 19. 11:15
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem bántani akartalak, csak felhívni a figyelmedet arra, hogy mindenkinek vannak hibái. Nem tudom te kit kedvelsz vagy kedvelsz-e egyáltalán valakit a játékból, de én, mint "Alekosz- és Éva kedvelő", látom az ő hibáikat is!

A gratulációt köszönöm :)

Ne haragudj, de nem bírtam megállni, hogy ne idézzelek! :)

2011. márc. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, az hogy Alek és Éva barátok, nem jelenti azt hogy Alkenak Éva minden szrságát el kell viselnie. Éva állandóan féltékeny, szinte ki akarja sajátítani Alekoszt, szerinted mindent tűrjön el neki csak azért mert a barátja?

Éva is megmondja Aleknak néha úgy elküldi a picsba mint a fene. Aleknak mindent elé kell viselnie?

Vagy te mindent eltűrnél a barátodnak? Mert az nem is igazi barátság.

2011. márc. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én csípem Alekoszt, de ha egy bezárt helyen lennék, ahol mindenki utál, és csak ő a barátom, azért nekem is rosszul esne, hogy folyton még ő is bánt. Azért ezt is meglehet érteni.

Alekosz néha szerintem túlzásba esik. Szerintem szereti hergelni a "barátait". Ez már az Olivérrel is eljátszotta, és saját bevallása szerint örömmel tette.

2011. márc. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Alkesz így akar "műsort" csinálni maga körül. Ehhez felhasználja szerencsétlen Évát, aki van olyan buta, hogy ezt nem veszi észre. Persze az is lehet, hogy a "műsor" kedvéért megy bele ebbe a civakodásba, bár nem hinném, hogy ennyire jó színésznő volna. Az a legérdekesebb, hogy pont Éva nem értékeli Alkesz pikírt humorát, amit ő maga hozott fel még Alkesz párbajának kortesbeszédén.

Azért még azt muszáj hozzáfűznöm, hogy véleményem szerint szánalmas és buta nő az, aki egy Alekosz előtt így megalázkodik.

2011. márc. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!