Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Avatár rajongók! Mit gondoltok...

Avatár rajongók! Mit gondoltok? Jó hogy az Avatár rajzfilm folytatásában más szereplők lesznek, stb. vagy sem?

Figyelt kérdés

szerintetek jó,hogy már nem az eredeti szereplők lesznek benne?

személyszerint nekem nem tetszik.ez már nem AZ az Avatár,ami nekem tetszett.ettől független lehet,hogy jó lesz,de ez így már nem olyan jó sztem.


2011. júl. 18. 16:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt csak azért lesz rossz, mert mindenki akit szeretünk (Zuko, Katara) ha benne is lesznek már vén csontokként, Aang meg ugye halott kell legyen, mert Korra az új avatár... meg így jó volt a lezárás, Zuko "Hol van az anyám?" kérdésével, meg lehetett fantáziálgatni a Zutaráról, de ez így megdől. Nekem hiányozni fognak, és lehet, hogy lesznek benne olyan humoros karakterek mint eddig, de nem számítok túl sokra. Ennek ellenére kíváncsi vagyok, várom magyarországra, és nagyon remélem, hogy kellemesen csalódom majd. :)
2011. júl. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok újra.

Az első kérdésre válaszolván: Nem, nem jó hogy nem az eredeti szereplők lesznek benne, és igazad van, ez már AZ az Avatár lesz, nem Aang legendája :) de bízzunk az írókban :)

2011. júl. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

igen,Zuko anyjára kíváncsi lennék én is... mondjuk ha befejezték ezt a korra legendáját,még akkor is nyugodtan megcsinálhatnák a tényleges folytatást,az eredeti szereplőkkel.

még annyit,hogy Zuko még élni fog benne,dea többiek nem.csak Azula,de nemtudom,hogy ennek mi a jelentősége.

2011. júl. 18. 16:39
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen, én is úgy hallottam, hogy Zuko élni fog, de nekem ő egy erőteljes fiatal srác, valahogy nem akarom őt tolókocsiban tiszta ráncosan látni... :( és szegény többiek is... inkább tényleg folytathatnák egy olyan könyvvel, ami a rendes időben megy tovább... Annyi fanfic van a neten, csórhatnának pár jó ötletet :D
2011. júl. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

ja,igen,még arra is gondoltam,hogy milyen furcsa lehet majd Aang(mert fog benne szerepelni a szellemvilágban)

de ezt a fanfic szót nem értem :(

felvilágosítanál?(sztem vmi rajongói képregényféle,nem?)

2011. júl. 18. 16:56
 6/14 anonim ***** válasza:
fanfic- fan fiction azaz a rajongók azt mondják az Avatárra, Alkonyatra vagy más általuk kedvelt filmre/könyvre stb, hogy ők ezt nem így fejeznék be, vagy éppen folytatnák. Pl. Ha azt mondom, hogy én a végén összehoztam volna Zukot és Katarát, akkor megirom ezt egy szroyban, és kész a fan fiction-öm :)
2011. júl. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
szellemvilág óóó, nekem a bohók 12 éves Aang kell :D meg Topf, Appa, Momo és Sokka (hogy őket se hagyjuk ki :P) meg Zuko bácsikája :)
2011. júl. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ja,értem.de tényleg így csináltad volna,vagy csak példát mondtál?(szerintem hülyeség lenne,ha tényleg így lett volna).
2011. júl. 18. 17:06
 9/14 A kérdező kommentje:
ma 17:05-teljesen egyetértek!
2011. júl. 18. 17:10
 10/14 anonim ***** válasza:
hehe, eddig az összes kommentet egyazon személy írta, azaz én :D és ez csak egy példa volt :P
2011. júl. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!