Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Avatár rajongók! Mit gondoltok...

Avatár rajongók! Mit gondoltok? Jó hogy az Avatár rajzfilm folytatásában más szereplők lesznek, stb. vagy sem?

Figyelt kérdés

szerintetek jó,hogy már nem az eredeti szereplők lesznek benne?

személyszerint nekem nem tetszik.ez már nem AZ az Avatár,ami nekem tetszett.ettől független lehet,hogy jó lesz,de ez így már nem olyan jó sztem.


2011. júl. 18. 16:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
:)
2011. júl. 19. 09:50
 12/14 A kérdező kommentje:
még jöhetnek válaszok!
2011. júl. 20. 11:14
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem tetszik, hogy lesz folytatása! Pontosan nekem is az a bajom, ami a Kérdezőnek: ez már nem az Avatar. Nem az Avatar, hanem valami erőltetett folytatás, ami az egész Avatar: Aang legendáját tönkreteszi.
2011. júl. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
azért kíváncsi leszek rá!de igen:ez a jó szó,erőltetett!csak azért csinálták,hogy legyen folytatása.egyébként olvastam az alapsztorit és szerintem ezt nyugodtan megcsinálhatták volna a régi csapattal is,vagy ha nem,akkor meg arra vannak az írok,nem,hogy jó részeket írjanak,nem?
2011. júl. 20. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!