Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mentalista-rajongók, ti mit...

Mentalista-rajongók, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
szóval szerintetek Jane és Lisbon összejön valaha, vagy ők mindig csak jó barátok maradnak? Vannak olyan részek amikor úgy tünik hogy több van köztük, de néha meg annyira közömbösek... Szóval az évad végére ti mit gondoltok, összejönnek mint szerelmesek, vagy nem lesz semmi happy end?
2010. jún. 9. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Írtam már egy pont ugyanilyen kérdésre, h én szemétségnek tartanám ha összejönnének elvégre az egész sorozat arra épül, h Jane meg akarja találni a gyilkost tök olyan, mint a Monk azt is szerettem ezt is szeretem! Egyébként meg tök jól néznek ki együtt, de ne jöjjenek össze max akkor tudom elképzelni ezt a szálat ha már elég sok évadot él meg, de a Monk is 7 évados volt és ott is kibírták, h nem jött össze senkivel se! Oké kicsit szélsőséges a példa, de Monkot is egész végig az hajtotta, h megtalálja a felesége gyilkosát!
2010. jún. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi hogy írtál, hát én nagyon nagyon várom a happy endet, hogy az utolsó részben majd red john meghal, és ők meg összejönnek. végülis sok részben van célozgatás hogy tetszenek egymásnak. meg amikor táncoltak ááá. Imádom ezt a sorozatot :) hát lehet hogy nem jönnek össze, igazad van. De én azért reménykedek :D
2010. jún. 10. 18:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!