Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Bécinek hogy volt pofája már...

Bécinek hogy volt pofája már megint lopni?

Figyelt kérdés

[link]


Hát hiába... a vér nem válik vízzé...


2011. márc. 11. 21:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Erre már egyszerűen nem is tudok mit mondani.

Annyira megutáltam Bécit,hogy ennél jobban már nem lehet szerintem.De az az idegesítő,hogy a barátnőim is mind az ő oldalán állnak és mondják,hogy milyen igaza volt,amikor kiosztotta Alekoszt.

Eddig még egyszer sem szavaztam,de most komolyan küldök1-2 szavazatot Szandira.

2011. márc. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudjatok, lemaradtam egy körrel. Mit lopott egy a droid? Nem baj, csinálja csak a fesztivált, nagyon remélem úgy repül ma, mint győzelmi zászló a szélben. Olyan szinten irritál, hogy az valami hihetetlen. Az meg, hogy az Alekoszt folyamatosan provokálja egyenesen vérlázító a fenyegetőzéseivel együtt. Nem értem az RTL miért nem kap magához? És akkor ki lesz a felelős, ha vége lesz a műsornak és az Alekoszt tényleg elintézi, vagy elintézteti idekint. Hogy őszinte legyek ezt is kinézem belőle. Félelmetes az a gyűlöltet, ami a szeméből süt. Ha nem lennének ott a kamerák már rég telibe verte volna Alekot. Ennyit erről az emberről. És az a szomorú, hogy sokaknak ez jön be.
2011. márc. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, most néztem meg a videót. Hát igen, ez ŐŐŐŐŐŐ. Az előző voltam.
2011. márc. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
78%
Hát ez felháborító!!!! Mit képzel ez?! Emberiség elleni bűncselekmény!!!! Miért nem küldik már rá a kommandót, hogy elhurcolják és hűvösre vágják?!
2011. márc. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Cigány, mit vársz tőle...
2011. márc. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 JulesM111 ***** válasza:
100%
Nem vagyok Szandika fan, de ma a Bécinek kell hazamenni, hogy ne is lássam többet.
2011. márc. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
28%

és amikor olivér sajtkrémet lopott?

Vagy amikor ellopta a nyeremény bezsgőt és megitta?

Hogy volt pofája?

2011. márc. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Igen, azt sem kellett volna. Csak éppen Béci olyan tipikus sunyi, cigány módra tette. És egyébként meg akár lopott Olivér, akár nem, attól még Béci egy szar ratyi tolvaj cigány marad.
2011. márc. 12. 13:00
 19/26 anonim ***** válasza:
70%
BÉCI : BEKÉPZELT, AROGÁNS, ÖNTELT , SUNYI , TOLVAJ, MAJOM !!!
2011. márc. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
72%
Na mert te jobb vagy...Örülj, hogy nézheted őt a tv-ben esténként :))
2011. márc. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!