Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak én tartom röhejesnek...

Csak én tartom röhejesnek hogy most hogy béci nyerte a párbajt a Jerzynek, giginek, meg a bécinek igen kinyílt a szája?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 13:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

én a bécit akartam h vissza menjen de most h ilyen nagyon megbántam h egyáltalán drukkoltam, kész szerencse h nem szavaztam

de legalább tudjuk végre milyenek is valójában

2011. febr. 17. 13:22
 2/11 anonim válasza:
100%
Szerintem azért most jött ez elő,mert eddig nem történt velük olyan,ami miatt veszekednének.Pl mi az már,hogy Éva leköpi Jerzy-t???Vagy jön az anyjával,mintha ő tehetne róla,hogy nem ismeri.Béci sztem is sokat változott,remélem visszavesz magából.Eddig minden nap néztem,de most már lehet,hogy nem fogom :( Rossz nézni az állandó kiabálásokat.
2011. febr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak besokalltak! Jerzy is megmondta, hogy csalódott Oliban nem kicsit, és már egyre feszültebb a helyzet a nélkülözés(szex) miatt!

Miért kéne végig kussban lenniük?Most már jó lesz,, ha mutatnak valamit! Különben meg, mivel statiszták, ezt kell tenniük!

2011. febr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért nem hinném, hogy pont most sokalltak be, mikor pont most ment ki egy olyan ember, akinek örülnek, hogy már nincs ott. Túl éles a váltás. Viták voltek korábban is, mégis lapultak, most meg folyamatosan rést kívánnak venni a vitában. Jerzy is ahogy kiosztotta Anikót..korábban sose tett ilyet. Mikor Alekosz elkezdte szinésznőzni Gigit, ugyan kérdőre vonta Alekót, de csak úgy fülét farkát behúzva. Most meg nekiesik Anikónak, mikor semmi köze nincs ahhoz, hogy mi volt velük Olival. A véleménye meglehet róla, de senki nem kérdezte. Béci is szándékosan cukkolja Anikót. Szóval ez is csak azt mutatja, hogy gyenge jellemek. Most úgy érzik, hogy ők az erősebbek, és mernek támadni. Aki meg csak akkor tud harcolni az igazáért, ha fölényben érzi magát, az egy gyenge jellem! És ez főleg Gigire, Jerzyre igaz. Béci eddig is ilyesmi volt, csak erőre kapott, és nőtt a nagyképűsége.
2011. febr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kerdesedre valaszolva:igen.
2011. febr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már!Gondolom sokatokkal előfordult már,h volt egy társaság és miután egy számotokra irritáló személy nem volt ott,ti is másh. viselkedtettek.Ne ez alapján kedveljünk v. ne kedveljünk már vkit.
2011. febr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De igen, ettől is függ, hogy kedvelünk-e valakit. Mert 2-3 hónapig teljesen másképp viselkedik, most meg hírtelen játsza az eszét, és nagynak érzi magát. Nekem az ilyen nem szinpatikus.
2011. febr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen annak tartom.Ahogy Alekosz mondta nem Béci nyerte meg a párbajt, hanem Olivér adta fel!!!!
2011. febr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nevetséges hát, most azt hiszik övék a villa, amióta Oli kiment csak veszekednek.

Én is Bécit vártam vissza, de nagyon megutáltam, szemét dög, nagyon nagyképű lett a többiekről nem is beszélve, csak azt nem értem azok mire föl? Remélem hamar megfogyatkoznak, és a Ráczok is megfeleződnek már.

2011. febr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Én speciel téged tartalak röhejesnek, de nem gáááz!
2011. febr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!