Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Bécinek hogy volt pofája már...

Bécinek hogy volt pofája már megint lopni?

Figyelt kérdés

[link]


Hát hiába... a vér nem válik vízzé...


2011. márc. 11. 21:39
1 2 3
 1/26 Thurston ***** válasza:
63%

"MERT ÉN KINT IS ILYEN VAGYOK! ÉN OTT IS BETARTOM A SZABÁLYOKAT BLABLA!"


elohel

2011. márc. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Erre már nem is tudok mit mondani... jobb ha nem is teszem... bocsi az offért!
2011. márc. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Először Anikótól lopott most meg Évától. A pofátlanság netovábbja. Az ágyfoglalásról nem is beszélve.
2011. márc. 11. 21:45
 4/26 anonim ***** válasza:
63%

Én se tudok már erre mit mondani.Annyira de annyira meg gyülöltem hogy az hihetetlen.


HOLNAP POFÁRA FOG ESNI, MERT SZANDIKA FOG VISSZA MENNI.

ÁHH NAGYON KIVÁNCSI LESZEK ENNEK A LÓPOFÁJÚ GIGINEK A POFÁJÁRA AMIKOR SZANDIKA SÉTÁL VISSZA :D

ERRŐL PSZIHOPATA LACIROL MEG NEM IS BESZÉLVE.


EZ A JERZY MEG OLYAN MINT A TEDD IDE TEDD ODA. OTT VAN ÉS AZT CSINÁLJA AMIT A BÉCIÉK MONDANAK NEKI.

De majd ha már mind kitakaritották Alekoszék Bécit,Gigit,Lacit na akkor leszek nagyon kiváncsi h mit fog csinálni ez a buta Jerzy.

2011. márc. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
A sunyi kis g.eci!
2011. márc. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
82%
Arra emlékeztek, hogy mekkora botrányt csinált, amikor Olivér engedély nélkül kivett valamit a hűtőszekrényből? Vicces ez az ember...
2011. márc. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Mostanra kijött az igazi énje, eddig bírta a színészkedést. Az a stílus is ahogy Alekosszal beszélt a tegnapi meg mai összefoglalóban is, hát gusztustalan, és még enyhén fogalmaztam.
2011. márc. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
86%

Szánalom hogy ez az ember még valakinek szimpatikus!!!

Amúgy az RTL miért nem bűnteti meg semmiért? Lop, fenyegetőzik, és még csak rá se szólnak!!! És az öf-ba miért nem teszik be ezeket a lopkodós dolgokat?

2011. márc. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:05


Teljesen egyet értek veled.

2011. márc. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%
A szememben csak súlyosbítja a helyzetet az, hogy bent a hátsójuk is kivan nyalva, mindent megkapnak, amiről idekint sok ember csak álmodozik, és akkor egy egy hetes játék keretein belül annyit nem lehet kibírni hogy tisztességesen végigcsinálja azt? Egy hétbe még akkor sem hal bele senki, ha csak vajas kenyéren él, és a földről eszik, de örülök hogy megmutatja szépen lassan a valódi énjét, talán előbb utóbb az elvakult Béci fanoknak is feltűnik, hogy ki is játszik szerepet már jó ideje.
2011. márc. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!