Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Lehet-e bármiféle módon...

Lehet-e bármiféle módon manipulálni a valóságshow-t és mi értelme lenne ennek?

Figyelt kérdés
nem a f@kusz műsorra vagyok kíváncsi hogy ott mit mondtak ha nem saját véleményekre stb....
2011. márc. 2. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valami-féle módon lehet. Pl. az összefoglalókat úgy vágják össze, hogy a számukra esetleg kedveltebb személyt többet mutatják, és pozitívab oldalról, mást meg keveset, és negatívabb eseményeket. A műsorvezető is sokszor mond véleményt, az is befolyásolható lehet. A szavazatokkal szerintem nem tudnak csalni, mert el kell vele számolniuk, és bár még úgy is csalhatnának, de nem hinném, hogy megérné lefizetni a közjegyzőket illetve azokat akik tudnak róla, plusz fennáll a veszélye, hogy valahogy mégis kiszivárog, és akkor lehőzhatják a rolót. És igazából értelme se lenne, hisz a csatornának az a fontos, hogy a műsor nézettséget hozzon, tehát tényleg a nézők/szavazók többségi akarata teljesüljön. Most mi értelme annak, hogy a nézők megszavazzák X-et, de nem, szúrjunk ki velük, és nyerjen az Y. Semmi. Legalábbis szerintem. Azt sem gondolom, hogy forgatókönyv lenne, nem is nagyon lehetne megvalósítani.
2011. márc. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet manipulálni, főleg a mostanit, hiszen nincs is 0-24 óráig netes közvetítés... Azt is hihetnénk, hogy színészek és betanított szerepeket játszanak el műbalhékkal, stb.
2011. márc. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!