Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek VV Alekosz...

Mi a véleményetek VV Alekosz valóságshow-járól?

Figyelt kérdés
még villába és máris....valóban "nélküle" van megtervezve a párkeresés? én nem örülnék a helyébe ennek hogy beleegyezés nélkül... ha igaz egyáltalán hogy úgy van?!
2011. márc. 18. 20:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én is olvastam ezt a hírt! szerintem tud róla! Ha meg nem akkor is örülni fog, mert szereti a Nőket és itt olyanok lesznek akik érte harcolnak! Gondolom Benkő jellegű lesz a dolog! Hát én sok sikert kívánok neki!
2011. márc. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
annyira idiótaság...ugyanmár ilyen NINCS!!!!!!!!
2011. márc. 18. 20:39
 3/15 anonim ***** válasza:
Alekosznak ez lesz a legtesthezállóbb feladat:)
2011. márc. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem még ott sem tud becsajozni.
2011. márc. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

ebből is látszik, hogy Alekosz a legjobb Villalakó. ennyi!

nem tudom mennyire fogja zavarni hogy a háta mögött intézkednek, de szeintem lényegében örülni fog neki.

2011. márc. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

lehet szidni de nézni fogja úgy is mindenki


én már várom a vv már kezd unalmas lenni

2011. márc. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nemértem a kérdés kommentjét! (Beleegyezés nélkül.)

Ha megtudja, hogy mit terveznek vele, akkor megkérdezik majd, hogy beleegyezik-e! Az is elképzelhető, hogy a VV-be jelentkezéskor megkérdezték már a jelölteket, hogy alkalomadtán csinálhatnak-e velük/nekik más műsorokat is.

Amúgy meg: ha elé teszik majd a szerződést egy számmal és jó sok nullával, akkor úgyis aláírnak bármit! Az ilyen műsosokba eleve nem jelentkeznek gátlásos emberek.

Gondolj a Mónika showra! Ott néhány tízezerért (úgy tudom 30000 Ft-ért) vállalták a szerepet a résztvevők!

2011. márc. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
kamu szagú nekem minden!!!!!!!
2011. márc. 19. 11:22
 9/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kamuszagú! Ez az egész egy nagy kamu, ezért is hozakodtam elő Sós Maúnikávalval :)
2011. márc. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
*mínusz egy "-val"
2011. márc. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!