Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek VV Alekosz...

Mi a véleményetek VV Alekosz valóságshow-járól?

Figyelt kérdés
még villába és máris....valóban "nélküle" van megtervezve a párkeresés? én nem örülnék a helyébe ennek hogy beleegyezés nélkül... ha igaz egyáltalán hogy úgy van?!
2011. márc. 18. 20:29
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
nézem bámul őket napról-napra mint birka! de útállattal nézek rájuk!!!( a kamuszag miatt!!!)
2011. márc. 19. 11:32
 12/15 anonim ***** válasza:
én a Benkő féle társkerreső showt nem néztem de ezt BIZTOS hogy nézni fogom márcsak Alekosz miatt is.és azt mondták a Fókuszban hogy hétfőtöl lehet jelentkezni,akkor szerintem akkortól fogják reklámozni is amiben Olivér is szerepel
2011. márc. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Lehet benne van a szerződésben, amit a villa lakókkal írattak alá, hogy ezután az RTL parancsolgat nekik, és bele kell menniük minden interjúba, amit készíteni akar velük az RTL, el kell menniük ide oda szerepelni, stb...
2011. márc. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Viszont így nem nyerheti meg Alekosz a VV-t.(szerintem).Bár lehet ezt csak én látom bele.
2011. márc. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is abban bízom, hogy legalább emiatt nem nyerheti meg az a szerencsétlen flótás a vv-t. Ezt a nyereményt egyedül ő nem érdemelné meg a bent lévő játékosok közül. A most szervezett párkereső műsor viszont éppen neki való, pontosan erre lett kitalálva ez az ember. Kényelmes, luxus körülmények között, semmittevés közepette várni a lábai előtt hódoló nőnemű, várhatóan vele azonos szellemi képességű emberpéldányokat.
2011. márc. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!