Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért ilyen tahó Sebestyén...

Miért ilyen tahó Sebestyén Balázs?

Figyelt kérdés

Nem értem miért választják be egy ilyen műsorba mint a vv. Annyira nem tud pártatlan maradni. Most is irónikusan muszáj volt megjegyeznie Jerzy nem túl jó beszédére, hogy húú micsoda beszéd volt ez. X faktoban is nagyon idegesítő volt, hogy próbált poénkodni, de nagyon gyatrán ment neki. Annyira utálom, tök irritáló. Lássa már be végre az rtl, hogy neki csak a széf jellegű műsor való. Arra én is azt mondom (aki nagyon utálja), hogy jól vezeti.

Annak örültem, hogy a Csillag születikben nem ő lesz.

Amúgy Liluról is ez a véleményem mint Balázsról. Megbolondul annyira oda van Alekoszért, és nem az a baj, hogy szereti, hanem hogy ezt nem tudja palástolni,ergo neki sem nagyon való egy efféle műsor. Ebben a műsorban a Stohl- Nóci féle felállás volt csak jó még az 1. szériában.


2011. febr. 26. 21:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
én imádom bazsit.
2011. febr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
szerintem a Balázs meg a Lilu tök jól összeillenek a Stohl se rossz de egy ideje megutálták az emberek (okkal) és már kiöregedett ezekből a műsorokból kellenek az új emberek
2011. febr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nekem is feltűnt és ezt szerintem sem szabadna megcsinálni, szegény Jerzy is annyira izgult, úgy sajnáltam. És akkor még be is szól neki...akkor bunkó volt tényleg. Eddig bírtam, de ez most tényleg szemétség volt, és Lilu is ugyanilyen. Nekik tényleg pártatlannak kéne lenniük elvileg...
2011. febr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Én Balázst bírom, legalább tudja, hova kell húzni! :) Lilu borzalmas, Sthol-t is nagyon szeretem!!! 3 -uk közül Sthol a favorit.
2011. febr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se tetszik nagyon hogy nem tudnak pártatlanok lenni, bár nekem is pl Oli és Alek a kedvencem, de akkor is. Stohl való a párbajra, ő a legjobb, és legalább pártatlan tud maradni.
2011. febr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Persze Lilu és Balázs összeillenek egy-egy műsor erejéig, mert egyformán kö.csögnek tartom mind a kettőt. Persze kell a vérfrissítés, de akkor amikor aláiratnak velük egy szerződést, akkor legyen kikötés, hogy egy ilyen műsorban minimum, hogy pártatlanok legyenek.

Stohl mellé nem is való Lilu sem, mert András tök komolyan veszi a munkáját, míg Lilu csak vihánckodik mellette.

Nem tudom, hogy miért a zene csatornán megunt embereket veszi át az rtl. Bár onnan is a legnormálisabbnak tartom Nagy Sanyit. Ő vezette a viasaton az Álomépítők c. műsort, és ő egy normális komoly embernek tűnik. Nem olyan óvodás felnőtt fejjel mint Balázs, aki még mindig imádja alázni az embereket.

2011. febr. 26. 23:05
 17/26 anonim ***** válasza:
Balázs jó műsorvezető,kicsit kelekótya amúgy.Én pont a drága Lilura vagyok sokszor berágva,mert szerintem ő az aki igencsak kinyilvánitja azt ha valakivel szimpatizál,Alekoszért például kifejezetten odavan.Akkor meg nagyon berágtam rá amikor okosan megkérdezte az Anikotol az Oli-Béci párbajon hogy jól látom h megszakadt a szived?Kiba tapintatlan,ott volt olivér barátnöje ő meg azt firtatja hogy Anival meg Olival mi van.De már nem egyszer csinált hasonlokat és nagyon hülyék a beszólásai.Amúgy ahogy minden hasonlo műsorban,nem baj ha van kedvenc,de szerintem egy músorvezető vagy más műsorokban pl.egy zsűri ne nyilvánitsa ki hogy neki ki a kedvence,mert szerintem nem szép dolog.
2011. febr. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Ezzel egyet értek.
2011. febr. 27. 16:20
 19/26 A kérdező kommentje:

Azon már meg sem lepődtem, hogy muszáj volt megszólaltatnia a haverját, Olivért a párbajon. Meg az is arról árulkodik, hogy most már ő is Alekosz fan, hogy még beszél is neki arról, hogy a neten milyen becenevet aggattak rá.

Ami tetszett Stohlal kapcsolatban az az, hogy mikor Alekosz a riportszobában ecsetelte, hogy mindegyik lány mitől csúnya a villában, András kultúráltan bírálta ezért Alekoszt, aki persze a lányok szemébe mindegyiket gyönyörűnek tartja. Balázs csak röhögött volna ezen is, hogy mekkora forma ez az Alekosz.

Balázs szerintem még az Ördög Nórit is lehúzta, mert Stohlal szerethető műsorvezető volt, de Balázzsal már átvette a h.ülye stílusát. Ez nem volt nekem szimpatikus.

2011. febr. 27. 16:59
 20/26 anonim ***** válasza:

Én szeretem Balázst, szerintem jófej.Pártatlannak meg senkinek sem sikerült maradni, én Stohlon is érzem, kiket kedvel.És én őt nem a mostani ügye miatt nem szeretem, világ életemben ellenszenvet váltott ki belőlem, fogalmam sincs, hogy miért.

Nagy Sanyi meg kb. olyan mint Balázs,én őt is csípem, de semmivel sem komolyabb, mint Balázs.(Pl. mikor Kiszelt aprópénzzel fizette ki, szakadtam)

2011. febr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!