Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Sebestyén Balázs az x-faktorbó...

Sebestyén Balázs az x-faktorból nem a Való világ műsorába "rohant" el?

Figyelt kérdés
( azt gondoltam vagyis úgy értelmeztem az x-faktor "közben")
2010. nov. 20. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
nagyon megszivatták a népet...
2010. nov. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ha így van.. akkor mire volt az jó? láttad? vagy csak beköltözik a villába egy időre vagy valami ilyesmi?
2010. nov. 20. 22:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem itt nagy parasztvakítás volt! Ott ültem vártam a Balázst, hogy ugyan abban a ruhában lesz e vagy át öltöztetik, erre megjelent ez a hülye Stoh, és el kezd kornyikálni:S

Kérdem én: Neki nem sitten lenne a helye?

2010. nov. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
22:29 én is ugyanígy voltam vele.... de nagyon kíváncsi vagyok mi volt az és mi volt a lényege? szerintem is az ürgének a börtönbe a helye...talán úgy volt hogy Balázs lesz helyette? de akkor is...
2010. nov. 20. 22:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Balázs elindult a másik stúdióba, de útközben Stohl elütötte, ezért be kellett ugrania helyette! :-D
2010. nov. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
...hát ez tetszett 0:08
2010. nov. 21. 00:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!