Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV Laci mit papol mindig az...

VV Laci mit papol mindig az edzésről? Meg h ő milyen sportember, holott elég kövér?

Figyelt kérdés
a villában is hízott már 1 csomót..
2011. febr. 20. 17:58
1 2
 1/11 bumbi02 ***** válasza:
100%
láttad már Fekete Lacit?.... nalátod.
2011. febr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
akkor sem értem hogy nem megy le róla a felesleg
2011. febr. 20. 18:09
 3/11 bumbi02 ***** válasza:
100%

van akiknek génekben van. pl haverom heti 3 edzésre jár, mindegyik edzésen úgy megmozgatják hogy ömlik róla a viz, még se fogy.


amúgy meg katona volt, amennyire tudom vett részt ütközetben is nem csak "szoba"katona volt... a katonaságon azért meg kell mozogni.

2011. febr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
az tény hogy többet látni ahogy épp tömi magát mint mikor edz
2011. febr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát az a "box" produkció amit a múltkor mutatott, az valami szörnyű volt.. :)
2011. febr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Rosszul közelíted meg a kérdést. Az első válaszolónak abban igaza van hogy ott van Fekete Laci is.

DE! Fekete Laci nem mondja el minden nap, hogy mostantól fogyókúrázik, majd 10 perc múlva mindent felzabál. Mert Laci ezt csinálja. Papol az edzésről, meg a többieket kritizálja, de ő minden éjjel szó szerint kizabálja a hűtőt. És ez szánalmas egy állítólagos sportembertől, hogy ennyire nincs önuralma.

2011. febr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ott van Növényi Norbi is.Lehet ől is sunyiban falnak.Nem tudhatjuk.A bicajozásban is magasan elhúzott.Sok küzdősportusunk ilyen alkatú.Nem a sima boxolókra gondolok,habár ott is akad.Ha láttál vna ilyen alkattal vkit küzdeni,ezt nem írnád.A kaja a gyengéje.Az önuralma másban mutatkozott meg.Olvastam,h vki írta,h hogy ette a tortát,hát ahogy Gombi ette az nagy szám volt.Youtube-on nézzetek szét,a legtöbb mester ilyenforma alak,és mégis ők a legnagyobbak!
2011. febr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ÉLES ÜTKÖZETBEN?

Nem hinném. Laci alkata nagyon nem jó katonának. Amilyen kövér nem is nagyon tudna elbújni, páncélosoknál túl sok súlyt vinne magával, repülőgép és tengerészetnél lehetett legfeljebb.

Ideális katona a villában a Béci, a Jerzy, A Gombi és Alekosz, de Laci azért nagyon nem. Katonának gyorsnak kell lennie, ami megvan Laciban, csak első ránézésre kíváncsi lennék, hogy hol lehetett akcióban.

2011. febr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Oké-oké a zabálás, de egy sportembernek igenis legyen akaratereje és kitartása. És Lacinak egyik sincs!!!!
2011. febr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom,te egy zárt helyem mennyire tudnál az akaraderőddel élni?!Az a baj,h csak enni,inni,bagózni tudnak.Legalább Laci,Gombi,Jerzy,Béci edzenek is.Éles ütköznél meg sztem arra gondolt,h pl.ugye testőr is ,h Mo.-ról elrabolt az apja a tolószékes lányát,vhova külföldre és ott is elég nagy életveszélyben volt.Fegyverek stb.Irakban szolgált,mai napig egy bizonyos terrorellenes szervezet tagja,mo.-i nagykövete.Ha tényleg mozdulni sem bírna,akkor nemigen,hívnák sehova sem.Több híres embert védett már,külföldön is.Szten egy kicsit több tisztelettel beszélhetnétek rólla!
2011. febr. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!