Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ha VVlaci akkora sportember...

Ha VVlaci akkora sportember miert olyan mint egy terhes koca?

Figyelt kérdés

A multkor mikor Beci berugott es ot mutattak az agyon fekudno olyan undorito volt mint egy csupaszcsiga :8

Es ne gyertek avval hogy ez izom mert latni stream en hogy felzabalja az egesz hutot


2011. febr. 28. 13:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

A szumosok is sportemberek megis hogy neznek ki.


Miert kellene egy sporembernek vekonynak lenni?a sulyemelok sem vekonyak.

2011. febr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Mindig azt mondaj hogy holnaptol edzunk meg fogyokura es streamen latni hogy felzabalja az egesz hutot
2011. febr. 28. 13:19
 3/20 anonim ***** válasza:

O koveren is ment be es gondolom kint is edzett es kint is zabalt.

Szoval ilyen szinten nem valtozott.

Miert is baj hogy zabal?


Alekosz Eva iszik,azert ez csak gazabb.

2011. febr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Thurston ***** válasza:
Nem sportember. Sportember volt. Ma már csak kiképez tudtommal. De azért a kérdésen röhögtem, no.
2011. febr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Azt se tudod mi az,hogy valaki sportember!Nézz már szét a neten,ne okoskodj.Jó,nem kedveled,de az alkatát ne minősítsd már.Had egyen,ha jók esik neki.Edzeni szoktam minden nap,akkor meg mit zavar,hogy eszik?Gondolhatod,ha nem lenne bent csak enne?valaki piál,valaki visít,valaki meg eszik.ha lenne más elfoglaltsága,biztos nem enne annyit.Egyébként meg örülnél te azoknak az eredményeknek amiket már elért az élete során.Gondolod,hogy a mesteri fokozatát tombolán nyerte?Vagy lehetne kéképző,ha csak egy tulok lenne?Vagy kiment volna Irakba,és más országokba testőrnek?Kutya se hívná,ha nem lennének megelégedve vele.Nézd meg nyugodtan a mestereket videón,hogy kb.80%-uk ilyen forma,és mégis olyan erő van bennük,hogy csak lesnél.Igen ott van Fekete Laci(aki mindíg fogyózna,de sose tartja be,ami kit érdekel?),Növényi N.,de reggelig sorolhatnám.Kíváncsi lennék,hogy előttük,hogy keménykednél?Ja,hát szerinted,ők semmik!
2011. febr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Most rakja majd az 5.danját!Oda kell erőnlét,meg nem kevés tudás.
2011. febr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

XD

Hát nem tudom hogy miért olyan mint egy terhes koca. :D


Jót nevettem ezen a kérdésen. :)

2011. febr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

én is jót nevettem a kérdésen :D:D

szerintem amikor bement akkor se volt kisebb darab, de most még inkább hörcsögképű :D

2011. febr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én elhiszem hog yLaci sportember, ott van pl Fekete Laci meg sokan mások.

Más kérdés hogy úgy rühellem a faszit ahogy van. "Holnap edzünk" ez kb olyan szállóige mint Alekosz "mindíg minden körülmények között"-je, csak az a különbség hogy Lacié szánalmas.

Ő pofázik, hogy egyesek nem tudnak mértéket tartani a piálásból. Ő meg a zabálásból. Minden éjjel felfalja a hűtőt.

És az ne papoljon önuralomról és stb-ről aki maga se tudja mi az!

2011. febr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Igazad van,de a kajától nem lesz alpári,mint némelyik a piától.
2011. febr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!