Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Béci beszólt Aleknak, hogy...

Béci beszólt Aleknak, hogy fújja ki az orrát, az -10 dkg. Ezt az embert imádják?

Figyelt kérdés
Ez köcsögség volt, nem? Direkt arra ment, hogy megalázza. Ez nem olyan volt, hogy most dühös vagyok és elküldelek ****-ba, vagy nem tetszik a viselkedésed, és megmondom, hanem kő kemény köcsögség.
2011. febr. 17. 23:40
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
32%
Igen, akármit csinálnak a Rácz testvérek akkor is a rosszat fogjuk látni bennük, ezek után amit ott bent a villámban művelnek.Na még arról nem is beszélve amit kint műveltek/művelnek.
2011. febr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
26%

Már nem azért, de nekem az egyik kedvencem volt a Béci, de a párbaj után/óta olyan ellenszenvet vált ki belőlem, hogy az hihetetlen.Az az önelégült fej, amit akkor vág, miután beszól valakinek (pl. Anikó, és Anikó sem a kedvencem, mivel a való életben nem csípem, de tv-n keresztül szimpatikusabb), vagy ahogy közlekedik a villában...felfordul a gyomrom.

És örülök, hogy Alekosz beszól neki (kíváncsi vagyok az esti összefoglalóra), nehogy már azt gondolja, hogy ő mindenki felett áll...

2011. febr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!