Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Béci beszólt Aleknak, hogy...

Béci beszólt Aleknak, hogy fújja ki az orrát, az -10 dkg. Ezt az embert imádják?

Figyelt kérdés
Ez köcsögség volt, nem? Direkt arra ment, hogy megalázza. Ez nem olyan volt, hogy most dühös vagyok és elküldelek ****-ba, vagy nem tetszik a viselkedésed, és megmondom, hanem kő kemény köcsögség.
2011. febr. 17. 23:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
49%
Alekosz egy nagy senki Oli nelkul,amig bennt volt addig o volt a kiskutyaja aki allandoan farkolt utana es kinyalta valahol,most egyaltalan nem tudja feltalani magat,a szokincse csupa idezetekbol all ossze,nincs semmi eredetiseg benne(lasd "mindig minden..."-idezet a Hyppolit a lakaly- bol, ahogy ra akar telepedni a nokre egyenesen irritalo stb stb ...
2011. febr. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
55%
8:54-el tökkkéletesen egyetértek!
2011. febr. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
91%
Alekosz mindig gusztustalan módon beszélt a nála gyengébbekkel, miért baj, ha egyszer neki is beszólnak? Vegye ezt is humorosan, mint a saját gúnyos és megalázó véleményét a többiekkel szemben.
2011. febr. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
43%

Attól, hogy Alekosz nem olyan nagy szám, attól még Béci ugyanúgy egy r.hadék és nem azért mert cigány, hanem mert egy gusztustalan nagyképű, erőszakosan tulajdonolni uralkodni és alázni akaró patkány.


Rossz nézni, hogy alig bír magával, annyira visszafogja magát, annyira nem magát adja, hogy elképesztő, ott van az arcán, hogy legszívesebben szétverni azt aki neki nem tetszik. Antiszociális hulladék, csak én én én én meg nekem nekem nekem nekem, primitív állat..

2011. febr. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
10%
A haverjainkkal már azon gondolkodunk, hogy ha kijön az a görény kis g.ci bécicsicska megkeressük és szétbasszuk a fejét, amiért ennyi ideget nyomott át a képernyőn nekünk esténként. mi a g.cit képzel az a rácmajom?! Erre vagyunk kiváncsiak, a gusztustalan undorító viselkedésére, nézd meg hogy jár a villában, nézd meg a járását, meg a fejtartását, bmeg mint valami császár...szét lesz b.szva ennyi!
2011. febr. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha már a fejtartásnál tartunk ,én is utálom ,mikor Konyakosz azt hiszi,most valami marha jót mondott és állandóan bólingat felfelé a fejével.Már az Anikó is nagyon eltanulta tőle .
2011. febr. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
9.14-es gratulalok!Ki kenyszerit arra hogy nezzetek a tevet es idegeskedjetek?
2011. febr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

09:19!

Akkor most kire lehet mondani azt, hogy közönséges, erőszakos, bunkó, tapló? Valójában mégis ki a törvényen kívüli, ha már egy ilyen műsorban szereplő, és azért annyira mégsem irritáló személy is ilyen indulatokat vált ki belőled? Te normálisnak tartod magad?

2011. febr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
22%
Béci bátyánk pontosan olyan, mint amilyennek látszik. Ahogy a párbajon viselkedett, az mindennek az alja volt, mégis sokan azt mondják, hogy megváltozott, miután visszajött. Nagy túrót változott meg, mindig is egy arrogáns, nagyképű, tahó senki volt. Az sokat elmond a mai Magyarországról, meg úgy általában a világról, hogy egy ilyen ember sztár lehet, szeretik. Akiben egy csöppnyi empátia van, annak elég egyszer ránézni erre az emberre...Alekoszt sokan támadják, hogy nem csapatember, nem takarít, lusta. Hát a rozsdásfaszú k. életbe, ez nem egy munkatábor! A másik dolog meg az, hogy az elején Alekosz annyit kapott a többiektől, hogy rossz volt nézni. Aki arra járt, belerúgott. Ő mégsem köpködött, nem sírdogált. Ha valakinek, akkor neki joga van kiosztani a sok hulladékot.
2011. febr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
80%

Munkatábor? Elküldenélek néhány napra egy munkatáborba, ha egy kis házimunkával vagy sporttevékenységgel hozod párhuzamba ezt a kifejezést. Bár hülyeségnek tartom, hogy bármi is felbosszantson ezt a műsort nézve, de mikor Alkeszosz kiakadt a fitneszhét előtti állapotfelméréshez való készülődésnél, hogy akkor most leizzad, és megint zuhanyozni, újból parfümözni kell, hát rosszul voltam tőle. Ő az életben sem viselkedhet másként, nem hiába képes tanulatlnaul, biztonsági őrként téblábolni órákon keresztül. Azt olvastam, hogy a munkahelyén csak egyetlen ember áll vele szóba, egy senki csak a villán kívüli életben. Csak itt tartjátok őt görög istennek és csak azok, akik hozzá hasonlók.

Béciről pedig itt úgyis írhatnak bármit, a róla véleményt alkotók többsége a fajgyűlöleti kérdéseknél kellene, hogy írogassanak, mert a Béci gyerek és a huga bármit is csinál, ti akkor is csak a rosszat fogjátok meglátni benne.

2011. febr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!