Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Vujity Tvrtko! Mit szóltok...

Vujity Tvrtko! Mit szóltok hozzá ahogy beszólt a Kiszelnek! Végre valaki! Véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
igaza van. az olyan férgeket mint Kiszel, Győzike, VV Anikó ki kéne vinni Indiába, minél messzebb innen. Nehogy már ők szerepeljenek a legtöbbet, akik emberileg nullák és ingyenélő majmok. nincs itt kultúra semmi. már egyet értek azzal hogy szűnjön meg az Rtl meg a Tv2. hogy megnézném Claudiát dolgozni mondjuk egy benzikútnál, ahova való kb...
2010. okt. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Tvrtko jól beszélt, bár azért ő sem éppen egy TV-szent...
2010. okt. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Claudiával mi bajod? Ő, ha szimpatikus, ha nem, csinál valamit. Soroztaban játszik, műsortvezet, szinkronizál. Ne hasonlítsuk már Kiszelhez, aki azon kívül, hogy huszonvalahány éve levetkőzött és riaszgatta a népet a hatalmas muffjával, tényleg nem csinál semmit. Ez van. A primitív emberek erre kiváncsiak. Amúgy, igen, jól megmondta neki, nem is értem, mások, hogy nem mondják meg, és mi a szarnak hívják meg műsorokba...

VV Anikóról meg ne is beszéljünk...

2010. okt. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Nem volt profihoz illő a beszólása. Nem érdekel mit szól Kiszelhez és a többiekhez, vezesse rendesen a műsort, itt nem ő volt interjúalany! Ha holnaptól minden riporter elkezdi erőltetni a nézeteit, akkor nézhetetlenné válnak a műsorok (igaz, már így is azok lassacskán). Legközelebb csak róla kéne műsort csinálni, hogy Ő kit szeret vagy utál! Minek ide Kiszel Tünde vagy Győzike stb., elég Vujity Tvrtko VÉLEMÉNYE önmagában!

Kár, mert eddig kedveltem őt, tiszteltem. Ez a mostani "bulváros" viselkedése számomra egyenrangúvá tette bármelyik sima műsorvezetőcskével.

2010. okt. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mit szólt be?

Lemaradtam.

2010. okt. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Annak kéne beszólni, aki behívja a műsorokba Kiszelt, meg aki készíti a filmeket Győzikéről. Ők csak élnek a lehetőséggel, hogy a retardáltságukra van aki kiváncsi.
2010. okt. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ezzel a kopasz csávó csak azt érte el hogy lesülyedt a szintjükre


ENNYI!!!!!!!

2010. nov. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!