Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltak arról, hogy...

Mit gondoltak arról, hogy Szandika tegnap beszólt Balázsnak?

Figyelt kérdés
Először azt mondta neki,hogy ne idegesítse,2.-szor meg,hogy ne forgassa ki a szavait.Én bírom a Balázst ,de szerintem már épp ideje volt,hogy valaki ezt megmondja neki.
2011. márc. 6. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:

:D


Egyrészt Balázs nem forgatta ki a szavait (Szandika tudjam it jelent ez? mert nem azt, hogy valaki más szemszögből világít meg valamit...), másodszor meg mit ne idegesítse. Az a dolga, hogy kérdezzen. Szandikának mostanában baromi nagy valamire az arca. Majd tán jövő héten kiderül, hogy jogosan-e...


(Ja, egyébként én meg ponthogy nem bírom a Balázst. :D)

2011. márc. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Én nem igazán bírom Balázst, de Szandikának semmi joga nincs pofázni.

1. ami úgy van az úgy van

2. tudja csak meg hol a helye, Balázs a műsorvető, Szandikának hozzá kell alkalmazkodnia! ne gondolja már hogy ő mindenkinek beszólhat.

2011. márc. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem is ideje volt, hogy valaki beszóljon neki. Balázs is meg Lilu is szereti kiforgatni a másik szavát. Akitől kérdez, az ad valamilyen választ, de ők ketten mindig az ellenkezőjét sulykolják a nézők felé, mintha a villában senki nem mondana igazat, és ez nekem mint nézőnek, eléggé unszimpatikus. Azért azt nem hiszem, hogy a műsorvezető dolga az lenne, hogy totál ellenszenvesnek állítsa be egyik másik lakót. Stohl ilyet nem csinál. Ráadásul, ha valamelyik lakó mond valamit, akkor ugye arra rácáfol Balázs, aztán gyorsan megszólít valaki mást, nehogy elmondhassa a véleményét a másik fél, hogy esetleg Balázs téved. Stohl mindig ad esélyt a viszont válaszra.
2011. márc. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
utolsó:ugyanígy gondolom én is
2011. márc. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!