Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltak a tegnapi...

Mit gondoltak a tegnapi kiválasztásról? ( Gombi kapta a kendőt)

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 12:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy ki fog esni, akárkit hív ki párbajozni.

Unalmas és szürke ember sajnos, maximum nyávogni tud, de olyan buz!san, hogy még a lányok is megutálták emiatt.

2011. febr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Megfogalmazódott bennem a kérdés, hogy vajon az rtl klub tett-e már intézkedéseket annak érdekében, hogy egy ember ne csak két telefonról kapjon milliónyi smst. Ha úgy indul neki a párbajnak, ahogy a beszavazónak, mindegy hogy kit visz ki, csak akkor már nem lehet majd visszacsinálni a csalást. Viszont, ha most nem szándékozik csalni a családja akkor Gombi haza repül, bárkit visz ki. Jobb is lenne mindenkinek.
2011. febr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%

Én nagyon szeretem Gombit, mert aranyos srác, bár néha olyan furcsa érzésem van vele kapcsolatban, mikor ránézek, mintha nem lenne őszionte. Nem tudom.


De az tény, hogy ha csak valami egetrengető nem történik a héten, Gombinak semmi esélye senki ellen. Talán Laci ellen lenne, de őt úgyse híja ki.

Még ha valami miatt mégis Jerzy-Gombi párbaj lenne, Jerzy is legyőzné.


És ezt a bentiek nagyon jól tudják. Hogy Gombinak semmi esélye a 4es egyik tagjával szemben sem, mégis rátették, ez nagyon szánalmas húzás volt, cseppet sem olyan mint Oli esetében, emrt ott azért nem volt előre lefutott meccs.

A kedves, jó, aranyos Laci beszélte rá Gombit erre a nagy hülyeségre, hát gratulálok neki.

2011. febr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom hogy szánalmas volt a tegnapi kiválasztás. Sokakkal ellentétben én kedvelem Gombit,de ha tényleg Alekoszt hívja ki ,esélye sincs. Egyedül Jerzy ellen menne vissza. Az hogy a "csapata" egy ilyen gusztustalan színjátékkal menekültek meg a párbajtól ,őszintén szánalmas. Ez nem az amit Oliék csináltak,ott volt esély arra hogy Olivér visszamegy,de a villában is tudja mindenki hogy Gombinak nem sok esélye van megnyerni egy párbajt. A nagy "barátai" meg feláldozták azért ,hogy ne ők menjenek. Lacinak akkora a pofája,miért nem jelöltette ő magát,és megy ki Alekosszal? Azért mert mindannyian tudják hogy Alekosz ellen egyiküknek sincs esélyük. Vagy miért nem tették Évára mindannyian? Azért,mert kivitte volna Gigit és kint hagyta volna.

Aki az internetes oldalakon nyomon követi az eseményeket,mint én ,teljesen egyértelműek az erőviszonyok és a népszerűségi arányok. Eddig az összes párbaj egyértelmű volt,még a Béci-Olivér is. Úgyhogy Gombinak annyi,amit én sajnálok,mert inkább nézem őt ,mint Gigike álszent színjátékát,amitől hányingerem van.

2011. febr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Utolsóval teljesen egyetértek Lacikának olyan nagy a szája, de meg sem fordult a fejében hogy ő menjen Alekosszal. Most Gombi kihívja Alekoszt, Alek viszamengy, védett lesz, Lacika megnyugodhat mert addig nyugi van amíg Alek védett, mert més nem fogja őt kihívni.

Mindig csak mondja hogykint hagyom Alekosz, de valójában úgy be van szrva tőle hogy csak na.

Lacika egy szánalmas, sunyi, köcsög, és ennek most Gombi issza meg a levét. Sajnálom Gombit, hogy ezt nem veszi észre pedig annyira nyílvánvaló. Béci-LAci-Gigi csak kihasználja.

2011. febr. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

mi így kívülről azért sok mindent jobban látunk, bár az egy óra szinte semmi

én nem igazán tudom megítélni h mennyire őszinték gombival, mert jerzyt is most tegnap óta megszerettem

előtte sajnos abba a hibába estem h csak azt néztem h viselkedik a balhé után amit nem láttam csak olvastam, így már őt is megértem 100 százalékosan

úgyhogy nekem mindig változik a véleményem

most jelenleg sztem van aki részéről őszinte volt a jel rakás gombira pl szandika, de van aki szerint nem

2011. febr. 20. 13:05
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem örülök neki hogy ő kapta, mivel így teljesen egyértelmű lesz ez az egész, kiviszi Alekoszt és majd valami nevetséges százalékkal kint marad. Ez még jó is, mivel nagyon unom már hogy bent van, mert nem csinál semmit, azon kívül hogy kéthetente 1x hisztizik egyet hogy nem bírja már...

Szerintem akik rá tették a jelet ők is pontosan tudják, hogy Gombinak semmi esélye nincs nem csak hogy Alekosz ellen, de Éva és Anikó ellen se. Hiszen ha már csak azt nézzük, hogy amikor fölállították, hogy szerintük ki a legerősebb, akkor Alekosz lett a 3., Gombi meg talán a 8., vagy valahogy akörül, na de semmiképp sem elöl.

2011. febr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%

Gyáva lesz kivinni Alekoszt, csak duma volt, hogy kint akar maradni, de elérte a célját őt választották ki, és olyan gerinctelen lesz, hogy Jerzyt viszi ki. Úgyhogy mehet az újabb hitel meg segély az sms-re a családjától...


Szerintem egy nagy kamu minden Gombi körül. Szereztek egy álbarátnőt neki, hogy ne nézzék melegnek. Csak egyértelmű, hogy a pénzre hajt Picur. Szegény Gombi nem egy bonyolult jellem. A legjobb nem kéne többet látni.

2011. febr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Gombi a beszavazásnál volt a legkevésbé szimpatikus. Azóta azt hiszem jobban megismertem, és sajnálnám, ha kiesne. Amilyen lelki állapotban volt viszont napokig, teljesen érthető, hogy a társai - a megbeszélés alapján - őt válasszák ki. Ha nem így tettek volna, Gombi valószínű újra letargiába esik, így viszont van lehetősége kipróbálni, hogy hová teheti magát a nézők szerinti rangsorban. Ha egy viszonylag erősnek hitt ellenfél ellen nyerni tud, akkor érdemes tovább maradnia, ha viszont veszít, akkor miért kínozza magát tovább a villában, hiszen nagy valószínűséggel a fődíjat nem vihetné el.
2011. febr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

persze ez így most logikus h ha nyerne egy erős ellenféllel szemben, de sztem hülyeség

ha most lenne bévi olivér párbaj pl akkor sztem nem a béci ment volna vissza, vagy éva és ildikó párbaj ahol lehet h meglepődtünk volna hiszen bármi megtörténhetett volna

és nem biztos az h később a gombinak nem lesz nagyobb sikere ott bent, és mondjuk jóval nagyobb esélye lenne, mert akkor az ő elmondása szerint mindenkinek ki kéne esnie, és akkor nyerjen alekosz ha már ő a legerősebb

2011. febr. 20. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!