Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Beci fanok mit szolnak...

A Beci fanok mit szolnak ehhez a szanalmas viselkedeshez? Mert o ha eddig magat adta, akkor most minek nem folytatja azt?

Figyelt kérdés
Meg Oliver bent volt, a 4es ugyanolyan volt akkor is, mint most. Na most lettek ezek 5en, akik taktikazni akarnak, Alekoszek ellen, ordibalnak, karomkodnak. Kerdem en, KI A SZINESZNO ?
2011. febr. 14. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Őszintén bevallom, én Bécinek drukkoltam, de Olit is nagyon bírtam. De marhára undorító Béci, és a csapata. Nagyot csalódtam bennük. Jerzyike is és Gigi is direkt generálják a feszültséget. Hogy kinyilt már a csippájuk.
2011. febr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk Gigit eddig is utáltam, remélem ő lesz a következő kieső, vagy Erzsi. (első voltam)
2011. febr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább Olinak drukkoltam.

Béci csak most mutatja meg igazán a valós oldalát,kimutatta egész szépen a foga fehérjét.Amióta Olivér kiment igen "megváltoztak",mert szerintem kicsit tartottak tőle.

2011. febr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első! Tök igazad van... annyi különbséggel, hogy én eddig is utáltam őket...
2011. febr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Hajra Beci!
2011. febr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudjátok, mint az utolsó hozzászóló is aki nagy valószínüséggel egy tinilányka aki ha meglátja Bécit elélvez nem zavarja hogy Bécike milyen, és az ilyenek képesek ezreket rááldozni hogy bármikor szavazzanak rá. Sajnos ez van.
2011. febr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem, sajnos az van, hogy az embereknek az tetszik, amit Éva és Anikó csinál odabent! Nem tudnak egész nap mást csinálni csak káromkodni, bőgni és inni...aminek láthatjuk mi lett megint a vége...az egész Éva és Anikó miatt volt mert nem tudták befogni a pofájukat...bezzeg amikor Évát nem hagyták aludni...akkor aztán ment az üvöltése...én emlékszem rá még!! És nem tudom mi is az undorító abban, hogy Gigi megvédte magát vagy ahogy Béci végre beszólt Anikónak?? Jól tette! Sokkal sokkal normálisabban viselkedik mint Éva vagy Anikó!!! És én nem vagyok tinilányka elhiheted!
2011. febr. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Most őszintén nektek az tetszik amit pl. Éva és Anikó művel?! Amit Éva csinált az undorító volt, a köpködés és, hogy nem hagyta a többieket aludni. Fordított esetben mi lett volna, na azt inkább hagyjuk! Anikó meg másról nem tud beszélni, csak Olivérről és, hogy őt szarba hagyta, ő tette saját magával. Tudta, hogy van barátnője, meg már a 3. pasiba szerelmes amióta bent van a villában, színésznő!

Azt nem vettétek észre, hogy Szandikáért ki ment ki, mivel ott feküdt kint a földön?! Gigi, pedig ők nincsenek annyira jóban.

Az, hogy Béci beszólt Anikónak, nagyon jól tette, megérdemelte.

Ja és be voltak rúgva, mint a fene, kivéve, Gigit, Béci és Lacit.

Pedig nem vagyok tinilány, sohasem szavaztam senkire, mivel úgyis az rtl dönti el ki maradjon és nem vagyok Béci és Gigi fan, és cigány sem!

De inkább nézem őket, mint Évát és Anikót, ahogyan érvénytelenkedik!

2011. febr. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Titokgazda válasza:
Nincs nektek saját életetek?
2011. febr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!