Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki nyerte a ma esti VV párbajt...

Ki nyerte a ma esti VV párbajt, Béci, vagy Olivér?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 21:58
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
Sajnálom, hogy a roma nagyképű ürge nyerte meg a párbajt. Sajnos nagy bajban van az ország, ha még a magyar is a romáknak szurkol és rájuk szavaz. Lassan már mi magyarok leszünk emiatt kisebbségben nem pedig a romák. Nem tudom ezután mit fogunk nézni, mert nem lesz élet a villában mostantól. Alekosz egymaga kevés lesz a jó hangulat fenntartásához. Mostantól csak sütést, főzést és mosást fogunk látni. El is ment a kedvem az egésztől. Sajnos főleg az ilyen szerelmes kislányok meg az idős nénik akik a szolídságot meg a takarítgatást szeretik, ők szavaznak ezerrel, ezért jutott vissza a gengszter. Sajnos ez a kis ország a bűnözők hazája, ezért ne lepődjön meg senki azon, ha ilyen hernyócskákra szavaz a nézők többsége. Azért remélem Alekosz nyeri a játékot, neki szüksége volna igazán a pénzre. Én csakis rá küldök mostantól sms-t. Neki kell nyerni, ő az egyetlen aki rászolgált erre.
2011. febr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Azért jutott vissza a cigány,mert a magyar ember a rászorulókon segít inkább,mint ilyenekre költsön több száz forintokat. A cigány meg erre költi a segílykét....
2011. febr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Sajnos szó szerint úgy van, ahogy Alekosz megmondta. Elég ha csak jól nézel ki(pl ez a feka gyerek, ez a mittomén Béla)és máris rád szavaznak, még akkor is ha meg sem szólalsz, vagy ha ökörséget is mondasz. Ha pedig nem vagy menő a nők körében, akkor csinálhatsz bármit, pöröghetsz a fejeden is, mondhatsz hatalmas jó poénokat is, akkor is le sem fognak kakálni. A sok kis buta liba meg mind a fekáliára szavazott. De kérem szépen ez a játék nem arról szól, hogy ki mennyire néz ki jól, hanem arról, hogy milyen rátermett vagy, milyen jó poénokat csinálsz stb. Csak sajnos mindig az ilyen helyes gyerekek fognak nyerni. Pl nyert a vv1 ben a helyes Szabolcs, meg egy másik vvben is a nagy fejű(de sok csaj kedvence)Leo egészen a döntőig jutott. ezért féltem Alekoszt, hogy hiába ő a legjobb mindenben, ha nem jó pasi és nem rá fognak szavazni a lányok. A nők meg buták és annyit érnek mint amiből teremtettek, egy oldalbordából. Tisztelet a kivételnek.
2011. febr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
na, egy ilyen ártatlan kis kérdés ekkora indulatokat kavart... Kár, hogy Béci ment vissza, szürkébb karakternek tartom Olivérnél. De engem nem zavar h cigány a srác. Végülis Olivér többet cigánykodott a villában. Az meg hogy letolt gatyával, meg riasztópisztollyal pózol valaki a wiwen, hát, szerintem inkább gáz, mint félelemkeltő... XD
2011. febr. 12. 23:12
 25/26 anonim ***** válasza:
Az a nagyképű dzsipó nyert. Tényleg nagy bajaban van az ország ha már a magyarok is az ilyenekre szavaznak. És még a cygányribanc testvére is bent van meg a nyalis Jerzy :\ De nem baj, én ezután tuti,hogy nem fogom nézni úgy mint eddig, esetleg ha lesz vmi párbaj, majd azt megnézem. Remélem,ha legközelebb Alekosz lesz a kiválasztott , akkor kiviszi ezt a majmot és kint is fogja hagyni! Hajrá Alekosz!
2011. febr. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit sír a szátok, de a Való világ bizony nem ez..Hanem az amikor 06-14, 14-22 vagy 22-06-ig húzod az igát egy multinál. Bérből és fizetésből veszed a falni valót, és nem egy vacak táblára rászarod hogy "kell sör". Ha lesz ebből a műsorból 5. széria, remélem az összes lusta köcsögöt betolják 8órás melóba dolgozni. Az már Való Világ..Aki meg ennyire sír hogy Olivér ki Béci meg be, büszke lehet magára hogy az agyi tevékenysége és a kulturális énje, ennyire futja. Ez a tipikus alsó kategóriás Magyar társadalom!:D
2011. febr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!