Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Egyetértetek, hogy nem Béci...

Egyetértetek, hogy nem Béci nyerte a párbajt, hanem Olivér adta fel?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen
2011. febr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A nézők döntötték el hogy Oli menjen, nem ő maga.
2011. febr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Oli adta fel,ezt látták a nézők is.Ezért nyert a Béci!
2011. febr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%

Ez csak Oli szánalmas bemagyarázása, mert érezte, h kinn marad, és sértette volna az önérzetét, ha a nézők nem hiszik azt, hogy ezt ő akarta így. Ha nem adta volna fel, Béci akkor is kinn hagyja:). Ha pedig mégis úgy lenne, ahogy ti mondjátok, hogy azon múlt, hogy Olivér feladta(bár a párbaj kimenetelébe neki kevés beleszólási joga van) - akkor is Béci nyert, mert ő kitart, Olivér pedig ezek szerint alkalmatlan lett volna a győzelemre.

Akárhogy is nézzük (Olivér feladta vagy nem), Béci mindenképp legyőzte:)

2011. febr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, egyetértek. Ha egy erős Olivér megy ki, akkor egészen más lett volna a párbaj. Lehet, hogy akkor is kiesik, de sokkal szorosabb lett volna. Béci csak azért nyert ilyen különbséggel, mert Olivér igenis feladta. Ez nem belemagyarázás, hanem tény. Béci akkor nyerte volna meg a párbajt,ha úgy hagyja kinn Olivért, hogy Oli is küzd, vissza akar menni, és nem kiborulva vesz részt a párbajon.
2011. febr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen. A nézők megadták neki amire vágyott, hazamehetett Enikőhöz. De sajnálom nagyon mert ami most van a villában az nevetséges, az eddig elnyomott kis senkik most aztán megmondják. Saját magukat járatják le ezzel, mert ezek szerint be volt sz@rva Olivértől, gyenge jellemek...
2011. febr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen!!! Béci még mindig egy senki, és most egyre többen meg fogják utálni...
2011. febr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet. A párbaj estéjén egy vv rajongói oldalon cseteltem. Rengeteg Oli rajongó írta, hogy nyomja az sms-eket Olira. Kvázi nem érdekelte őket, hogy Oli haza akar menni. Olyat viszont ott senki se írt, hogy "akartam küldeni sms-t, de nem küldtem, mert Oli haza akar menni" vagy "küldtem Bécinek, mert habár nem szimpi, de szegény Oli ne szenvedjen tovább". Szerintem a különbség is reális volt, hisz Kristóf ellen se sokkal nyert Olivér.
2011. febr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A nagy Oli rajongók biztos szavaztak, hisz az a 39% csak összejött valahogy. De igenis, egy ilyen hozzáállás nagyonis levesz az ember szavazókedvéből. Akik esetleg vacilláltak kettőjük közt, vagy csak kicsit kedvelte jobban Olit, az tuti nem nyomott rá szavazatot. És Olivér elszúrta az Anikos sztorival is. Ezt az egészet, hogy ő most kiesett, csakis Olivér szúrta el, ő saját magát ejtette ki, Béci nem nyertes.
2011. febr. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Higgyétek el Béci amúgy is nyert volna, ebben biztos vagyok!
2011. febr. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!