Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Olivér és Béci között melyiket...

Olivér és Béci között melyiket akarnátok, hogy párbajt nyerjen?

Figyelt kérdés

+ indoklás


Amúgy nálam a Béci a nyerő. Olivér vicces volt egy ideig, de már szétment. Amit Anikóval művelt pedig egyenesen szánalmas, tiszta taktikázás volt az egész, hogy most mindenki szavazza őt vissza.


2011. febr. 7. 18:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én is Bécit várom vissza. És szerintem ő fog visszamenni. Szerintem az rtlklubnak már elege van Olivérből, ahogy viselkedik, hogy mennyi mindent megenged magának. Nem egyszer tört össze dolgokat, rendszeresen szidja az rtlklubot (ez csak az online adásokból jön le), és már nem tud újat mutatni. Már a Kristóf elleni párbajon se túl nagy különbséggel nyert, és azóta csomóan megutálták. Szerintem a csatorna még rátesz egy lapáttal, egy kis manipuláció, egy kis tömegbefolyásolás, és Béci megy vissza.
2011. febr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Béci tisztességes pfff A rendőrségi nyilvántartás tudna mesélni. Az 1 retkes bűnöző, villában meg csak meghúzza magát hátha ő nyer, de párszor kimutatta a foga fehérjét. OLI mennyen ő adja a műsort
2011. febr. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
44%
Amúgy Te honnan veszed, hogy Béci akkora nagy bűnöző??? Van rá bizonyítékod??? Ne ilyen fórumon kitalált hülyeségeket mondjál...
2011. febr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 sylers válasza:
béci megvette magának a helyét és több adat is mutatja hogy olivérnek nagyobb a rajongó tábora
2011. febr. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!