Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Olivér és Béci között melyiket...

Olivér és Béci között melyiket akarnátok, hogy párbajt nyerjen?

Figyelt kérdés

+ indoklás


Amúgy nálam a Béci a nyerő. Olivér vicces volt egy ideig, de már szétment. Amit Anikóval művelt pedig egyenesen szánalmas, tiszta taktikázás volt az egész, hogy most mindenki szavazza őt vissza.


2011. febr. 7. 18:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Béci.:) <3 Imádom, szeretem, jóképű és tisztességes. Rendesen játsza a játékot, nem űzi a mocskos taktikákat, csak úgy van, ahogy a ValóVilágban lenni kell. Meg persze sokkal szimpatikusabb is, inkább őt nézem a tévében, mint Olivért.
2011. febr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Amit Olivér Anikóval csinál,azt én is rühellem,de Anikó tehet az egészről(ő kezdeményezett,most pedig a megjátszott dühkitöréseivel sakkban tartja Olivért)Ennek ellenére Olivért akarom vissza,mert bírom amikor Alekosszal,meg Szandikával csinálják a baromságokat,Oli sokkal színesebb mint Béci. Ráadásul Bécit más elvből is utálom.
2011. febr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Béci menjen vissza- hogyan kell amúgy valakit elvből utálni?
2011. febr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Elvből valakit utálni azt jelenti, hogy az illető elveivel ütközik annak a személynek egy vagy több jellemvonása, életstílusa, illetve bármi ami hozzátartózik az utált személyhez. Mondok egy másik példát: amikor valaki azt hallja, hogy valakire azt mondják, hogy "náci" akkor az rögtön azt jelenti számukra, hogy az illetőt elvből utálni kell.
2011. febr. 7. 19:00
 5/14 A kérdező kommentje:
*számára
2011. febr. 7. 19:01
 6/14 anonim ***** válasza:
Bécit várom vissza. De szerintem úgyis Oli fogja megnyerni, mert a népnek ez kell, hogy valaki kavarja bent a sz*rt.
2011. febr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, 4. válaszoló
2011. febr. 7. 19:16
 8/14 A kérdező kommentje:
19:13-as mármint :)
2011. febr. 7. 19:16
 9/14 anonim válasza:
62%
hajrá béci!!! am én birom bent oli hülyeségeit jókat nevetek rajtuk de kettőjük közül bécit birom jobban meg oli sztem egy 2színű alak
2011. febr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Bécit várom vissza.

Mert érdekelne mi lesz ha ő megy vissza. Ha Olivér megy vissza minden ugyanolyan lesz.

Ha Oli kiesik nem feltétlenül lesz unalom. Pl alakulhatnak új helyzetek, a 4es érdekesen alakulhat, és más lesz a mérvadó, Oli szrságai helyett. De úgyis Olivér megy vissza :((

2011. febr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!