Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Olivér vagy Béci? Szerintetek...

Olivér vagy Béci? Szerintetek ki megy vissza a Villába?

Figyelt kérdés
Szerintem olivér. Bécinek nagy a pofája! (indoklást is)
2011. febr. 6. 20:02
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
sztem sem bécit viszi ki.De ha őt vinné, akkor béla kint is maradna:-) (aminek nagyon örülnék)
2011. febr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%

szerintem se fogja bécit kivinni.sokkal hamarabb választaná szerintem a lacit..

de ha mégis, akkor 100% hogy béci menne vissza.egyrészt azért mert az összes tinilány rá szavazna (és ez elég mérvadó, mint pl. vastagcsaba az xfaktorban is azért nyert mert 'hú de helyes') másrészt meg azért olivér nagyon megosztó ember, sokkal nagyobb az antiolivér club.szerintem rengetegen szavaznának csak azért is ellene.

2011. febr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%? Szerinted ilyen nagy szavazótábora van a bécinek? [link] itt nem úgy tűnik :D
2011. febr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
14.47es vagyok, csak nézd meg hogy facebookon bécinek több mint 15000 rajongója van, míg olivérnek alig van 5000...
2011. febr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
az 1 dolog de az internetezők többsége viszont nem szavaz :D
2011. febr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
0%

Utolsónak:

Te is egy internetes oldalt linkeltél be - aztán azt mondod, hogy az internetezők nem szavaznak. Különben is, szinte mindenki használ már internetet...

2011. febr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
43%
Előző vagyok! Bocs az offért. Szerintem Olivér még egyelőre egy picit előnyben van, de remélem elbassza.
2011. febr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Stidda ***** válasza:

[link]

No Komment..Az Olinak kell visszamennie

2011. febr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
100%
Olivérnek kell visszamennie remélem vissza is fog menni! Rácz tesók essenek ki!:)) Szerintem nem odavalóak!!Olivér fitt egyéniség csinálja a hangulatot!:DD Oli Alekosz,Szandika,Éva nem lenne csak Béci meg ezek hát dög unalom lenne a VV!
2011. febr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%
Remélem Béci!Mert:Oli szó szerint szarkeverő!Még a saját csapatát is átverné!Alekosz mögé bujik,és szerinte ez igy jó!Mindenkit hátba támad!Béci legalább egyenes,nyilt!Oli meg ha őszinteségről van szó,akkor rögtön jön a jó büdös f.szkes fen.be,stb káromkodásokkal!Neki ez a szintje!És aki rá szavaz,annak is!
2011. febr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!