Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Olivér vagy Béci? Szerintetek...

Olivér vagy Béci? Szerintetek ki megy vissza a Villába?

Figyelt kérdés
Szerintem olivér. Bécinek nagy a pofája! (indoklást is)
2011. febr. 6. 20:02
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Olivér fog visszamenni,mert színesebb egyéniség,mindig csinálja a műsort és nem ANNYIRA egoista,mint a Béla.
2011. febr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon remélem,hogy Oli megy vissza
2011. febr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 Cass90 válasza:
48%
BÉCI
2011. febr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem Olivér egy gyáva pondró és nem Bécit viszi ki bárbajozni. Szerintem fél attól,hogy kint marad.
2011. febr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
64%
egyértelmű hogy Oli meg vissza és ő is nyeri meg az egészet! :)♥
2011. febr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
50%
Megfordult a fejemben, hogy Olivérnek csak nagy a szája, és mégsem Bécit fogja kihívni, csak ez is valami manipuláció. De ha mégis, szerintem Oli jön vissza, és jobb is lenne. Egyiküket sem kedvelem igazán, Olivérnek sem tetszenek a dolgai, sokszor túlzásba esik, de mégis szívesebben látnám őt benn, mert Béci meg olyan semmilyen az utóbbi időben. Sok érdekeset tőle nem látni. Meg idegesít, hogy minden egyes kiválasztásnál ugyanarra raknak a Ráczok. Hagyjuk már hogy testvérek, és hasonló a gondolkodásuk, egyszerüen a Gigike állandóan a bátyja seggébe bújik, jó lesz már, ha az egyikük kimegy.
2011. febr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
most se ugyanarra raktak -.- na ennyir erről
2011. febr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó! Ezt meg honnan veszed? Egyáltalán nézted, mert nem úgy tűnik! Mindketten Anikóra raktak, és Gigi úgy, hogy pont aznap beszélték meg Anikóval a problémáikat egymással, és ezután is Anikóra tett, azzal a hülye indokkal, hogy már előtte feldobta az érmét...
2011. febr. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
jah akkor bocs. Úgy emlékeztem hogy h nem ugyanarra raktak
2011. febr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem az ex-gengszter, narkóstekintetű Béci.

:P

2011. febr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!