Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Örültök, hogy Olivér ment...

Örültök, hogy Olivér ment vissza a villába?

Figyelt kérdés
Én annyira örültem, hogy nem az a nagy halvérű Kristóf nyert!:-)Imádom Olivért, jó pasi, és tök jó a dumája.Ő a legjobb!!
2011. jan. 3. 09:11
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Emberként szimpi volt Krsitóf, de tényleg nem a műsorba való..

Egy árva érdekes, izgalmas, vicces jelenetet nem tudtak bevágni a kisfilmjébe, annyira szürke figura.

Szóval Olinak drukkoltam!

2011. jan. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*Kristóf
2011. jan. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, Oli a legjobb! Kristóf és Gina csak ott voltak és ennyi, remélem Gina is minél előbb kijön onnan, bár ha eddig taktikázott, akkor most nagyot fog változni. Majd kiderül.
2011. jan. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De még mennyire örülök... Én is pont azt néztem a Kristóf kisfilmjében,hogy semmi, de SEMMI olyat nem tudtak róla mutatni ami jó élmény lett volna. Végig Gina lógott rajta,ezért kár volt bejönniük a villába, hiszen otthon is ugyanezt csinálják. Én azon is csodálkoztam, hogy Gina vágya volt állítólag már sok éve a villa, és Ő unta meg a leghamarabb, és nem is csinál semmit, csak bőg. Jobb is lenne ha haza menne, mert csak idegesít.És még el is várja, hogy mindenki vigasztalja, meg kinyalják a seggét. Másnak sincs bent a szerelme, mégis jó figurák. Mikor tegnap Oli jött vissza, a többiek nem is nagyon mertek ujjongani, mert féltek hogy a szegény Ginuskát megsértik. Menjen haza! De most komolyan! Még a többiek kedvét is elrontja
2011. jan. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
Olivér egy töketlen alak, aki NEM unalmas, csak nem az akinek mutatni szeretné olyannyira magát, és még annyi esze sincs, hogy ezt belássa. Mármint hogy egyre inkább kilóg a lóláb. Ezért minél tovább martadjon csalk benn a villában, annál többet röhögünk majd!
2011. jan. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Naná!

Nélküle + Alek + Szandi-Bandi nélkül unalmas lepukkant lenne a műsor.Remélem, nem kerülnek lapátra,és ők lesznek az utolsó három.

2011. jan. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elég gáz életetek lehet, ha ezen morfondíroztok...
2011. jan. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

16:41

Ha anti fan vagy, mit keresel itt egyáltalán és mit osztod az észt?!

Kocc!

2011. jan. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2011. jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

17:17

ez egy reklámfilm..

nem tudom mit akartál vele de semmit se bizonyít Oliról..

2011. jan. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!