Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki az aki "elítéli" Olivért...

Ki az aki "elítéli" Olivért ha megcsalja a barátnőjét Anikóval vagy Szandikával?

Figyelt kérdés
indokold meg válaszod!!!!!
2011. febr. 5. 21:41
1 2
 11/17 Faxmalac válasza:
Nem fogja megcsalni az Enikőt, annyira csak nem hülye és nem égetné magát és alázná meg barátnőjét az ország előtt. Ha nem lenne Enikő akkor viszont jó lenne Anikó kihívásnak, hátha Olivér el tudná végre élveztetni a frigid lányt :D
2011. febr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
én azért ítélném el, mert ezt nem lehet megcsinálni ország-világ előtt a barátnőjével! de ezzel ő is tisztában van...bár én már itt besokaltam volna Enikő helyében..
2011. febr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én nem ítélem el. Jobb is lenne, ha megcsalná, mert Enikő egy nagyon rendes és hűséges csaj. Nem illik Olivérhez, akinek ennyire meg kell eröltetni magát, h ellenálljon egy majdnem fele annyi idős csajnak.


Ha van esze Enikőnek kidobja Olivért. Jó nagy szívás lenne neki, ha kiesne a párbajról és még a "szerelme" is dobná. Nem egyenes ember.

2011. febr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el, de az Enikő helyében már kidobnám.
2011. febr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nyilvanvaloan elitelendö aitcsinal, akkoris,ha ez csak taktika. Megalaz, egbant egy masik embert, aki nagyon szereti. Az csak egy dolog, hogy nekem ö sosem kellett volna, a masik, hogy ennyiert mar siman kerdöre vonnam meg a ferjemet is, ez mar erzelmi megcsalas.

26 N

2011. febr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én elitélném.Oli okos taktikus,tehát kell,h legyen annyi önkontrolja is,h nem alázza meg azt akiről hetekig ódákat engett,házasságot ígért neki kamerák előtt.

Érzelmek kihűlhetnek,azt aláírom.De ők most speciális helyzetben vannak,ennek megfelelően kell viselkedni.Akkor kevésbé elitélendő,ha vár,amíg véget ér a játék,lerendezi Enikőt,és úgy kezd Anikóval.Akkor is szembeköpi magát az elmúlt néhány hétért,de legalább nem alázza meg egyoldalúan a kint hagyott barátnőjét.Szandika ebből a szempontból szóba sem jöhet Olinál,ő csak lábtörlőnek kell neki.

2011. febr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
35%
egy ilyen ronda nőt nem csoda, hogy megcsal...én azt nem értem, hogy minek jött össze vele egyáltalán....
2011. febr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!