Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi ez a kivetelezes Szandikaval?

Mi ez a kivetelezes Szandikaval?

Figyelt kérdés

Ugyetem en meg orultem neki,mikor mondta Stohl h kizarjak,aztan gondoltam ,hogy ugy is vamit kitalaltanak h meg bent maradjon,es meg is lett. Bement hozza ''szereleme'' es rabeszelte,hogy maradjon. Ez kivetelezes 2 okbol is :

1.bement hozza valki,mindegy h milyen okbol

2. kapott egy masik eselyt(Zsuzsi nem ,pedig o is megszegte a szabalyt...)


2011. febr. 4. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
ez csak egy ráijesztés volt szerintem mindenkire hogy tartsák be a szabályokat
2011. febr. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

Aha. Kábé száz ilyen kérdés volt már, de akkor neked is leírom:

Ha egy lapon tudod emlegetni azt, hogy valaki ellustult, és kellett neki valami féle mozgatóerő, meg azt, hogy valaki szánt szándékkal megtámadta az egyik lakótársát (ráadásul igen rövid bentlét után), akkor egyszerűen ostoba vagy. Ja.

2011. febr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Akkor nem kellett volna azt mondjak orszag vilag elott hogy kizartak,eleg lett volna egy fenyegetes.Sajnalom hogy nem kuldtek haza.
2011. febr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem akarta őt senki kizárni, csak ráijjesztettek. Vagy gondolod, hogy a Sanyika pont arra jár, amikor ez történt, és ha már ott volt, akkor beszélt vele? Ugyan.
2011. febr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első és utolsó válaszolóval, nem akarták kizárni, csak ráijeszteni, egy kis drámával körítve. Szandika színfoltja a villának, és már így is eggyel kevesebb ember van bent (Gina), mint eredetileg tervezték. Ha kizárják, megint át kellett volna írni a műsortervet, lerövidíteni a műsort. Ez egyáltalán nem érdeke a csatornának, csak egy kis felhajtást akartak.
2011. febr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szánalmas.-.-"
2011. febr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert ha kizárták volna elestek volna egy csomó sms-től, mert Szandikának elég nagy szavazótábora van. Másrészt meg tényleg csak rá akartak ijeszteni, hogy vegye komolyan a játékot.
2011. febr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
12:32-vel értek egyet, mondtam is páromnak, hogy kezd totál uncsi lenni, és lám, csináltak egy kis mulatságot a népnek :)
2011. febr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sok hülye embernek ugyanaz hogy valaki lusta meg hogy valaki rátámad egy másik emberre?? Zsuzsikának miért is járt volna még egy esély? A kettő marhára nem ugyanaz. Amúgy nem kivételeztek vele, pont azért mert a kettő nem ugynaz.


A másik meg hogy az rtl-nek az számít hogy nézzék a műsort, és Szandika igenis kell oda még, mert sokan bírják.

2011. febr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pont, hogy Gina távozásával lettek normál létszámban. Ugyanis annó a Gombi mellé bevitték pluszban azt az idiótát.
2011. febr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!