Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki az aki "elítéli" Olivért...

Ki az aki "elítéli" Olivért ha megcsalja a barátnőjét Anikóval vagy Szandikával?

Figyelt kérdés
indokold meg válaszod!!!!!
2011. febr. 5. 21:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
14%

Nem elítélendő mert amíg nincsenek eljegyezve addig nem köti őket semmi 1máshoz.

Attól h évek ide v oda.

18/F

2011. febr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ő tudja,különösebben nem zaklat fel.Ha megcsalja,hát tegye.Elitélendő,az tuti.Inkább várja még amikor kijön és akkor beszélje meg Enivel,h mit akar!
2011. febr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem ítélném el, csak nagyon unszimatikus lenne, mert annyira papolt hogy mennyire szereti a bnéjét. Amúgy már amit most is csinálnak néha is sok szerintem, ezzel már bőven elbizonytalanítja a barátnőjét, mert bocs de ahogy simogatja Anikót, és mondta is tegnap, hogy nagyon akar vele lenni, csak ott az Enikő.


De nem ítélném el. Anikó egy rib@nc, minden héten másért van oda, mint valami kis tinilány. Volt már Béci, Király L. Norbi miatt is úgy kiakadt mintha ... hagyjuk most Olivér van soron.

2011. febr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Pl. a barátnője.
2011. febr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én elítélem, mert ha annyira szereti a barátnőjét akkor nem mondja a másiknak, hogy mennyire akarja... De ki tudja, lehet, hogy ez is valami taktika, hogy magába bolondította Szandikát és Anikót csak, hogy majd a sok hülye rá szavazzon, hogy akkor megnézzék, hogy mi lesz majd a vége az egésznek...
2011. febr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szandival biztos nem mert mondta hogy nem jön be neki, de Anikónak kerek perec megmondta tegnap este, hogy simán benne lenne.


Szandi mondjuk nem volt semmi ezzel a kinyirlak dumával, nem? Ez a szerelmi 3szög jól jön Olivérnek így párbaj előtt ezzel tuti bent marad.

2011. febr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%
Én semmiképpen nem ítélném el,főleg egy kicsit örülnék is,ha Anikóval összejönne.
2011. febr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

El is ítélném, meg meg is érteném, szóval is-is. Ha beleképzelem magam a barátnője helyébe, rettenetesen érezném magam, és igen, elítélném, és megbocsáthatatlannak tartanám.

Ellenben Oli helyébe képzelve magamat, nagyon nehéz helyzetben van (itt most Anikóról beszélek, akihez láthatóan vonzódik, nem Szandikáról). Oli szerintem nagyon szereti a barátnőjét, de ez a kapcsolat most neki olyan távoli és egyoldalú, mivel nincsen napi kapcsolatban vele (kicsit hasonló érzésnek képzelem el, amikor szakítás után az ember folyton a másik után vágyakozik, de ahogy múlik az idő, és nem találkoznak, ez az érzés megkopik, de azért még jelen van) Az ő mindennapjait most a villalakók társasága tölti ki, és most erre a világra szűkül be a tudata (és a többieké is). Mellette az is, hogy hónapok óta nincs szex, de ott van egy csinos lány, akihez vonzódik. Az Enikő valahogy így periférián kívülinek tűnik, így megérteném, ha Olivér nem tudna ellenállni a csábításnak.

2011. febr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2011. febr. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én elítélem. Szerintem ha valakivel párkapcsolatban élsz, ott nincs helye sem flörtnek, sem más nő ölelgetésének, simogatásának, sem semmi másnak.
2011. febr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!