Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV Laci miért kezd egyre...

VV Laci miért kezd egyre hülyébben viselkedni?

Figyelt kérdés
Miért nem mind1 neki h kenő v vágó késsel keni e Alekosz a kenyerét? Ez csak egy példa a sok közül. Olyan mintha már háborúzni akarna az Oliék ellen.
2011. jan. 26. 20:51
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
50%
Komolyan kérdező,te is azt írod,h játék,akkor miért nem lehet megérteni,hogy mindenkinek megvan,h mit kell tennie!Lacinak most ez a feladata,Olinak más,stb.!nehogy már komolyan vegyétek!ha igen,akkor sikerül az rtl-nek,amit akarnak!EZ EGY JÁTÉK!MINDENKI MEGKAPOTA A MAGA SZEREPÉT,ÉS AZT JÁTSZA!
2011. jan. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
MEGKAPTA
2011. jan. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:
sztem nincs nekik megmondva h mikor mit csináljanak, mert ennyi erővel a megasztárra, csillag születikre, x-faktorra, stb is mondják h előre megvan rendezve, úgyhogy ne menjünk bele kinek van igaza, mert úgyse tudja biztosan senki se itt
2011. jan. 27. 14:19
 34/44 anonim ***** válasza:

74%-os, ahogy látom, ide nem 10 ember írogat, hanem te. 12 éves lennék? :) Akkor te nyilván 13 vagy, mert még abban a korban lehet ezzel menőzni, hogy idősebb vagyok, tehát okosabbnak hiszem magam. Jó lenne, ha már pont TE írogatod, hogy szerepet játszanak, meg nem kéne itt egymást mocskolnunk, hogy ha visszafognád magad. Tudod, az a vicc jut eszembe, mikor a faszi szemben felhajt az autópályára és hallja a hírekben, hogy vigyázzanak, mert egy ámokfutó szemben halad a forgalommal. Mire a faszi: Mit egy?! MINDENKI!

Hogy értsd, magad vagy Laci védelmében, írhatsz akármit, rajtad kívül mindenki látja, hogy Lacival gondok vannak és ehhez nem kell 4-es kedvelőnek lenni.

Részemről átadom a terepet, egy beteg ember miatt nem koptatom többet itt a billentyűzetet.:) (értsd: Laci)

2011. jan. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
50%
Figyu!Ha nem vagy 12,akkor miért veszed magadra???Igen,itt egyedül én védem meg,de még sokan kedvelik!Épp mint a többi v.lalót!Az biztos,hogy nem tiszta az,aki elhiszi,hogy nincs nekik minden megmondva!Egy épp eszű ember megérti!Igen,nézz szét,hogy kb.10ember szokott itt írogatni!Akik szidják egymást,csakazért mert más véleményen vannak!Szerinted nem gyerekes??Neharagudj,ha megbántottalak(12-vel),de nem konkrétan rád értettem,hanem azokra akik alpárg módon nyilvánulnak meg!!
2011. jan. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
74%-os megértettük megvéded, szereted oké de most már csitulj már el kérlek. 28 válasznak kétharmada a tied mindegyikben ugyanazt mondod fárasztó volt végigolvasni is. Nekem meg van a véleményem a villalakókról, mindről sőt az is biztos hogy meg van rendezve. Hogy honnan tudom? Láttam egy videót amit valaki online közvetítésből vett fel- Gigi hazajött a szállodából és mindenkinek elmesélte hogy annyi hab meg víz volt hogy többször fel kellett venniük a jelenetet... Jelenetet??? Könyörgöm. Elvileg nem szabad senkivel sem beszélniük, elvileg azt veszik fel amit önszántukból csinálnak. Ergo meg volt nekik mondva hogy bementek a fürdőkádba ölelgetitek egymást hogy a nézők elájuljanak. Lacinak ez a bekeményítése nagyon kár. Sok embernél elásta magát, elég gyerekes stratégia. Tudom nekem apám barátnője csinálja ezt velem hogy minden szarságba beleköt... Játszani mentek be, ingyen kapnak mindent, örülniük, vidámkodniuk kéne! Nem értem ezt a pálfordulást, eddig nagy komák Alekosszal most meg olyanokat üvöltözik neki hogy fájdalom, meg halál? Én biztos élvezném az életet meglehet én is kibuknék. De nem aludni és nem pihengetni mentek be! Évában is nagyot csalódtam, szerettem de most már látszik hogy valóban egy munkakerülő, egy rongyot nem fogna meg ami még hagyján de a feladatokat is lesz*rja magasról. Szerintem Olivér Gigi és Béci holtbiztos hogy beépített ember. Anikó is meg Zsófi is kinyalta Éva se*ggét most meg mint a sz*ros ronggyal úgy bánnak vele? Én mondom meg van ez játszva. Kiadják nekik az instrukciókat a nap többi részében meg azt csinálnak amit akarnak. Azért ne gondolja senki hogy pár idegenre és azok tetteire bízza csak az RTL klub egy hatalmas befektetését....
2011. jan. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:

ha jól tudom a Gigi azt mondta a vidiben h olyan sok volt a hab h nem lehetett forgatni, és újra kellett venniük, na most, ez nem bizonyíték arra h meg van rendezve az egész kedves válaszoló. te lehet h így vélekedsz róla, de mivel semmi sem bizonyítja ezt, ahogyan számtalan másik műsornál sem h megvan-e tervezve v sem, így felesleges vitatkozni rajta, azt pedig ugyancsak nem hinném h a Zsuzsinak mondták h kidobassa magát, vagy a Ginának h kimenjen és lemondjon mindenről ...

de ha minden áron be akarod bizonyítani az igazat akkor menj el az RTL Klubhoz aztán szerez vmilyen bizonyítékot arra h igazad van.

és most nem kötekedni akarok, de unalmas minden műsornál azt hallani h : SZÁNALMASOK VAGYTOK HOGY ILYEN SZEMETET NÉZTEK AMIKOR MEGVAN RENDEZVE MINDEN.

2011. jan. 27. 18:28
 38/44 A kérdező kommentje:

jah és lehet h van logikája annak amit te az uccsó mondatokban írtál, de még ez a vidi se bizonyítja h igaz, és valószínüleg nem is lesz ilyen ha tényleg megjátszák, de tök mind1

csak nézni kell röhögni rajtuk, és kész, nincs értelme vitatkozni rajta

én csupán csak azt írtam a kérdésben amit szerintem senki se tagadhat h Laci megváltozott, és nem igazán jó irányba, v legalábbis nagyon fura h így beszél meg minden, csak remélni tudom h nem marad ilyen

2011. jan. 27. 18:35
 39/44 anonim ***** válasza:
Ma 78 as!Szarul esik az első mondatot!Tudod azért,mert nem tilos reagálnom a válaszokra!én 1000szer leírom Laciról a véleményen,más meg 100szer leírja a másikról!Tényleg nem értelek!Mindíg csak azt cseszegetitek,akinek nem egyezik a véleménye a tiétekkel!Egyébként u.ezeket írtam amiket te,tehát hogy kivan találva az egész!
2011. jan. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Nem tudom kérdező te milyen videót láttál de én egy több perceset ahol ecseteli Gigi hogy vagy 5x lekellett forgatni a jelenetet, mert nem sikerült a forgatás és azt is mondta hogy a rendező ( mondta a nevét nyilván az volt) ki volt akadva sőt mondta azt is hogy hozzá kellett bújnia a Jerzyhez... Nekem ez elég érv. Nem hiszem hogy minden szereplő beavatott szerintem vannak páran akik be vannak "téve" oda. VV leó is mondta hogy a villalakók 90%-át már ismerte előtte is.
2011. jan. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!