Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV Laci miért kezd egyre...

VV Laci miért kezd egyre hülyébben viselkedni?

Figyelt kérdés
Miért nem mind1 neki h kenő v vágó késsel keni e Alekosz a kenyerét? Ez csak egy példa a sok közül. Olyan mintha már háborúzni akarna az Oliék ellen.
2011. jan. 26. 20:51
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
44%
Ez a mondatod a többi villalakóra is igaz!Laci legalább tudja mi az,hogy önuralom!mi is bekkattanhatnánk,ha benntlennénk,ki tudja!?!kár ezen vitázni!
2011. jan. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
Mit tud csinálni a többi, ha bekattan? Kiborul, mint Szandika... De egy Laci-fajta, aki katona, meg tököm tudja, milyen kiképzéseken volt...na az ilyen szisztematikusan végig tud menni a társaságon, mire egyáltalán valaki felfogja, mi történt. De persze kell, hogy mellette is kiálljon valaki (jelen esetben te), nem, baj az, de a többségnél elásta magát.
2011. jan. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
Gondolom egy embert sem ismersz,aki katona,v. küzdősporttal foglalkozik!mert,ha ismernél,nem írnál ilyeneket!végülis mindegy mert itt a kérdésekhez kb.10ember szokott írni!szerencsére vannak olyan emberek,mint én akik felfogják,hogy ez nem így működik!szerintem egy lelkileg sérült(Szandi),v ideggyenge(Éva)ember sokkal veszélyesebb tud lenni!De lehet ez is szerep,lehet mindenki megjátsza magát,mi meg itt problémázunk:)!szép napot!
2011. jan. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
Pont ez az, hogy ismerek, és ÉN tudom, miről beszélek, nem pedig a kis rózsaszín fantáziavilágomból merítkezek. Ezt helyre kellett, hogy tegyem, és ne legyen igazam... Egyébként meg az utolsó összetett mondatoddal értek egyet.
2011. jan. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
Eddig is hülye volt, csak kereste a közegét, ahova érdemes csapódnia, de jól elb*szta, mert az 5-ös fogat pont a lúzerek gyülekezete, jobban járt volna Oliékkal, vagy ha egyszerűen pártatlan marad.Ezt a fajta dogmatizmusát még a hadseregben szedte magára, nem akarok előítéletes lenni, de általában ez a dolog úgy néz ki, hogy bevonulnak viszonylag normálisan, és távoznak nem egészen százasan, lásd: légióból.Egy csomó szövege onnan ered, ez a bizonyos pszichikailag kell az ellenséget kikészíteni - effektus.Milyen ellenséget?Ez egy játék.Pont ő, akinek - állítólag - doktorátusa van, tudhatná, hogy az "ellenség" és az "ellenfél" között micsoda baromi különbség van.De ezek szerint ő a kettőt nem tudja megkülönböztetni.Na, itt is kibukik a degeneráltsága.
2011. jan. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
0%
Énis azért írtam,mert ismerek ilyen embereket!sőt a családban is van!ja-a rózsaszín világ!gondolom 12nél nem vagy több,mert ha lennél,nem írnál ilyeneket!talán maradjunk annyiban,hogy majd kiderül mi lesz!!!te úgy gondolod,én meg máshogy!mindenesetre vannak hozzáértő emberek,akik ha úgy tartanák,ahogy te már kirakták vna Lacit!Csak játszanak:)
2011. jan. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
Érdekes, ha Irakban harcolt, akkor kicsit erősebbnek kéne lennie az idegrendszerének:-) Amúgy szerintem csak felfújják, a nagy doktorátusát is, egy agyatlan, bamba emberke, olyan, mint shrek, csak shrek legalább szimpi.Amúgy meg hiába tervezgeti, hogy kikészíti Alekoszt, mert Alekosznak ezerszer több esze van mint neki, és csak röhög a nyomi beszólásain.Laci meg csak fő a saját levében, de nem sok ideje maradt már, mert hamarosan repül...
2011. jan. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
Ugyan már!ti magatok sem hiszitek el,hogy ezek a dolgok nincsennek megírva!mindenkinel van egy szerepe!nevetnünk kéne,nem itt mocskolni egymást!Egyre feltünőbb,hogy sok itt a tizenéves,aki azthiszi,ha nagy szavakat használ,hogy ő maga is az lesz:)!tudjátok mit,nyílvánvaló,hogy tényleg egy pár ember írogat itt mindíg!azok akik szeretik Alekékat!amivel nincs gondom,hisz nektek ők szimpik!nem értem miért kell többet látni a dolgok mögött.Egy felnőtt ezt belátná!Ez játék,mindenki szerepet játszik!
2011. jan. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:

először is az embernek van véleménye egy showról amit a tv-ben lát

másodszor én csak azt mondom h ez játék, hülyülniük kéne, jól érezniük magukat, nem pedig besavanyodniuk, mert lehet h be vannak zárva de nem olyan vészes azért a dolog, a szandikáék is bolondoznak, lehet h éjjel fennt vannak isznak meg minden, de legalább nem azon siránkoznak állandóan h nem bírják, jól érzik magukat, és nem vesznek minden halálosan komolyan, meg nem takarítanak minden percben, a feladatoknál is oda teszik magukat nem mindig 100%osan de ők legalább tudnak bulizni, nem pedig a nyugi szobában tervezgetik h na most kibe kössenek bele, mert akkor összeomlik az összes, és ez játék nem pedig harctér, nem kell durván játszani, egyébként a lacinak már az kéne h kint legyen mert a viselkedése egyre furább, és idegesítő

2011. jan. 27. 13:41
 30/44 A kérdező kommentje:
na jó a takarításba inkább ne menjünk bele XDXD
2011. jan. 27. 13:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!