Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV Laci miért kezd egyre...

VV Laci miért kezd egyre hülyébben viselkedni?

Figyelt kérdés
Miért nem mind1 neki h kenő v vágó késsel keni e Alekosz a kenyerét? Ez csak egy példa a sok közül. Olyan mintha már háborúzni akarna az Oliék ellen.
2011. jan. 26. 20:51
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen meg van hülyülve. Minden apróságon felkapja a vizet, és tényleg semmiségeken. Sőt keresi hogy mibe köthet bele, néha pedig komolyan az a gondolatom hogy a köv pillanatban valakit leüt.
2011. jan. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mi baja lett tökre kiakadtam, amikor a nyugi szobában beszélt arról h pszichésen kikészíti az Alekoszt. akkor tényleg azt gondoltam h nem normális
2011. jan. 26. 20:57
 3/44 anonim ***** válasza:
67%
Azért,mert amúgy sem normális,csak eddig megpróbálta leplezni!
2011. jan. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
örülnék ha mindnél hamarabb kiesne mert v megőrül v vkit megver az biztos h még egy hónapig nem fogja kibírni
2011. jan. 26. 21:02
 5/44 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem alapjában véve igaza van, csak néha elszalad vele a ló. Oliék pedig szinte mintha direkt hergelnék bizonyos szituációkban.

Egyik kutya, másik eb...

2011. jan. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

jó persze néha igaza van, de egy ilyen kenyér kenéses dolognál h beszélhet ilyeneket az Alekosznak? komolyan már olyan szinten idegesít, meg ahogyan beszél mintha parancsolgatna, ráadásul mindent halálosan komolyan vesz, nevetni még úgy nem láttam h tényleg jó érzéssel,

meg amikor a Szandika miatta nagyrészt kiakadt akkor oda tudott menni hozzá meghallgatni, megvigasztalni, mert tudta h az ő hülye beszéde miatt akadt ki annyira szegény lány

ezt már én se bírnám, remélem az Anikó észhez tér és nem marad ilyen fura mint amilyen lett most a hülye Zsófi miatt aki ugyancsak egyre hülyébb, esélye sincs nagyon Alekosz ellen

2011. jan. 26. 21:09
 7/44 anonim ***** válasza:
53%
azért mert laci háboruba érzi magát egyszerűen nem normális enyi
2011. jan. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:

Lacinak nem jósolok többet 1 hónapnál.

Ha ezután nem is de kövi párbajra tuti ő megy aztán ki is esik, vagy még előtte nekimegy valakinek és szépen kizárják. Kenyérvágóval keni a kenyeret, ezen fennakadni bmeg..

2011. jan. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
örülök h nem csak én látom így a helyzetet, de remélem h hallgatnak az Olivérre és kicsit lazábbra veszik, bár sztem ha Zsófi kimegy mindenkinek jobb lesz
2011. jan. 26. 21:22
 10/44 anonim ***** válasza:
32%
Mert a hegyes kessel ki lehet szurni a margarinos vagy sajtos dobozt,valoszinu hogy serto a bunkoknak az ha valaki tudja az illemszabalyokat meg hogy mit mivel hogyan,Alekoszon csodalkozok mert adja a nagyokost de csaka nagy duma,egyebkent bunko paraszt,en Aniko helyett lekoptem volna ha szepen el van mondva neki es megsem erti.
2011. jan. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!