Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok a trehány...

Mit gondoltok a trehány villalakó fiúkról, akik egész nap csak ülnek és fekszenek? Vajon milyen lehet a saját lakásuk?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudod,hogy egész nap csak ülnek és fekszenek?Én láttam egész más dolgokat is:)
2011. jan. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, kintről kicsit furcsa nézni h Gigike csinál sok mindent míg egyesek le se sz@rják, viszont lehet h ha bent lennék a villában én se takarítanék, pedig itthon mindig rend van :D Amúgy nem zavarnak, amíg jófejek addig sz@rjanak a takarításra (A) :D
2011. jan. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem se takarítani mentek be, de ki tudja?!

Pl Gigike tényleg nem csinál mást, kiváló takarítónő, vagy mosogatólány, házvezetőnő válhatna belőle, alkalmaznám is, de félő, hogy Emberem lecserélne rá :D:D:D

Szerintem uncsi a csaj, és csak rinyál.

Aztán ott van Laci is, aki szerintem nem trehány, de ő sem csinál semmit! A lakása, vagy inkább háza pedig nagyon patent! Üzletember, fizet érte, hogy rendben legyen!

Az Oli csaja otthon házitündérkedik, Az Alekosz meg megcsinálná, de nem tudja, mert mindig ittas! :D:D

Gombival mi a szitu, azt nem tudom, de biztos csinál valamit, Jerzsi meg talpnyalót játszik.

Hát... lehet jelentkezem villamesternek, és szétcsapok a banda közt :D:D:D:D

2011. jan. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Láttad te is azt a kérdés amiben a trehány villalakó lányokról volt szó?:))
2011. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!