Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok a trehány...

Mit gondoltok a trehány villalakó lányokról, akik egész nap csak ülnek és fekszenek? Vajon milyen lehet a saját lakásuk?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 11:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ne abból indulj, hogy a villában hogy viselkednek - mert ez most egy zárt és mesterséges környezet számukra, ahol az ember motivációja NULLA, a lehetőségeik száma értelmes cselekvésre NULLA, és a korábbi életritmusukból és életvitelükből teljesen ki vannak zökkenve.
2011. jan. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Ez tényleg hülye következtetés. Én otthon imádom a tisztaságot, de ha bekerülnék a villába, annyira leszarnám, főleg hogy van a rendrakásra több önként jelentkező is:)) Mi akkor a probléma?
2011. jan. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Miért pont a lányokról? Azt már nem vetted észre hogy sok srác se takarít?

Vagy szerinted az OK, ha egy pasi nem csinál semmit csak fekszik, de egy nő már nem teheti meg?

2011. jan. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Ha a villában egy lecsó vagy tojásrántotta elkészítése gondot okoz nekik,szerintetek a kinti életben értenek bármilyen otthoni munkához?

Ha egy rendes nőt betennének a villába,álmából felkeltve is meg tudná csinálni ezeket az egyszerű kajákat.

2011. jan. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Előttem szólóval értek egyet. Az egész hozzáállás kérdése lenne. A múltkor például Szandika jelentette ki, hogy ő szórakozni ment be és nem takarítónőnek (ettől függetlenül nekem nincs vele bajom). Az ilyen kijelentésektől azoknak is elmegy a kedve a takarítástól, akik egyébként rendet tartanak otthon.

Egyébként van mosogatógépük, csak be kéne pakolni és elindítani, meg napi egyszer porszívózni, meg a mosni valót berakni a gépbe, ez nem olyan megerőltető még egy mesterséges környezetben sem.

A főzés az már más. Van, aki tud, van akinek meg egyszerűen nem áll a kezére és ennyi, de ettől függetlenül meg tudnák osztani a munkát egymás között és nem a másikra várni, mert egyre kevesebben lesznek, és akkor ki fog főzni vagy mosni, ha a szorgosok kiesnek??

Nálam ott szakadt el a cérna, amikor egymás törölközőjébe törölköztek, mert arra lusták néhányan, hogy betegyék mosni és vigyenek helyette tisztát, na ez nagyon gáz volt...

2011. jan. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Legtöbbjükön látszik,hogy a büdös életben nem csináltak még semmi hasznosat.

Jó,nem azért mentek be,hogy a háziasságukat bizonyítsák,de a legalapvetőbb ételeket azért minden nőnek el kell tudnia készíteni.

2011. jan. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Tipikus undorító igénytelen koszos jöttmentek.

Játszák a nagyvilági úrinőt de akkora lumpenek hogy a kapanyél kiáll a szájukból, még beszélni sem tudnak tisztességesen.

Egy az egyben a fősulis lányok jutnak eszembe róluk (mondom ezt úgy h én is fősulis vagyok, csak nem lány), akik max. zacskós levest tudnak főzni, tanulni semmit, de minden szerdán b.szatják magukat és heti 3-szor részegek.

Vagyis amolyan tipikus fehér bőrű cigányok, nulla tudással, de hatalmas egóval.

2011. jan. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%

ki volt az az értelmes aki lepontozta az első kettőt?

Teljesen igazuk van.

2011. jan. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha én lennék bent, nekem könyvtárból könyveket kellene hozniuk, nem bírnám ki ezt a benti dögunalmat. És mosnák, takarítanék, főzni nem tudok. Ezek semmit sem csinálnak egész nap.
2011. jan. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Es megis a koszos nyert mar masodjara de hat ez van,"szinesebb"egyeniseg,azt nem latjak az emberek hogy egy utolso koszos.En szemely szerint azt is utalom amikor ruhastol fekszenek be az agyba,jo hogy nem cipoben mint az amcsik....Vagy ahogy a mukormeivel fogta a hust es alatta maradt a panir,pfujjj.
2011. jan. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!