Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Gergő Az első villalakó....

Kokakólalájt kérdése:

Gergő Az első villalakó. Vélemények?

Figyelt kérdés
Én örülök hogy ő jutott be. Szimpatikusnak tűnik.
2011. szept. 13. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Kutyát nem érdekli.
2011. szept. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Így volt megrendezve, hogy ő nyerje ezt a beszavazást.

Nézd meg kiket tettek mellé...nem ellenfelek neki. Meg van ez rendesen manipulálva :)

2011. szept. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Dukai Regina bátyja. hihető...
2011. szept. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is meg volt tervezve. Érdekes, hogy a 3 jelölt közül pont a Dukai Regina testvére jutott be, úgy is, hogy a nézők többsége nem is tud erről a rokonságról. Persze tényleg ő tűnt a legjobbnak a 3 közül, de azért már a legelején magasan(60%-al) vezetett, holott akkor még a kisfilmek se mentek le, és még nagyon nem is beszélgettek velük.
2011. szept. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Én első ránézésre azt mondtam, hogy ő menjen be, mert egész jól néz ki, jó a szövege, nem játszotta túl magát. A hosszú hajúnak lehetett extra kidolgozott teste, de nem mindenkit hoz lázba, pláne, hogy mellé még van egy feje is... A harmadik meg...hát nem is tudom hogyan jutott el idáig. De a tegnapi beszavazó... 3 olyan ember volt ott, hogy én azt mondtam, inkább költözzön be a Benkő Dániel-pedig azt sem bírom- de ezek közül EGYIK SE!!! HOGYAN KERÜLTEK EZEK ODA???ÖTLETEK? ÉS A NYERTESRŐL VÉLEMÉNYEK??? No comment-----
2011. szept. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Nagyképű okostojás!
2011. szept. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
beképzelt k*cs*g! Undi nagyon ahogy el van szállva magától
2011. okt. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!