Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kedvelitek Tolvai Renátát?

Kedvelitek Tolvai Renátát?

Figyelt kérdés

Szerintem helyes,jól néz ki,VAGÁNY,JÓ haja van és jó a hangja meg a mozgása.

Ha valaki nem ért velem egyet az nem baj,csak ne használjon trágár szavakat!Ízlések és pofonok!

De azért véleményeket várok!


2010. dec. 23. 00:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
bocs ez a kérdés nem a Filmekhez illik de véletlenül ideraktam...mind1 azér véleményeket várok!
2010. dec. 23. 00:22
 2/13 anonim ***** válasza:
én lájkolom :)ő volt a kedvencem
2010. dec. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem külsőre oké, de a hangja és az énekstílusa nem tetszik. Ami mondjuk egy énekesnőnél elég fontos kérdés.

De azt elismerem, hogy jól énekel, van helye a színpadon.

2010. dec. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Vagánynak nem mondanám,inkább olyan butuska,ijedt benyomást kelt.

Az én ízlésemnek kicsit túlsúlyos.A hangja nem tetszik,mert az én fülemnek nagyon hamis,az előadásmódja meg erőtlen és unalmas.

2010. dec. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%
Utálom!
2010. dec. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem baromi jó alakja van neki, és szép mikor ki van sminkelve:) Meg a hangja is nagyon jó.

23L

2010. dec. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
imádom kedvencem :)
2010. dec. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csak tanulna meg beszélni...egyszerűen nem tudom elviselni, amikor megszólal....
2010. dec. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
SZERELMES VAGYOK TOLVAI RENIBE!!! :D
2011. jan. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Ma voltam koncertjén. Azelőtt nem szerettem, mert bár egy nagyon jó alakú, szép arcú, tökéletesen sminkelt és szép frizurájú lánynak tartottam, és láttam, hogy iszonyú dögösen mozog, azt mondtam, hogy nincs túl jó hangja, mert nekem a tv-ből ez jött át amikor néha néztem. De most megváltozott, élőben csodás hangja volt és nem playback volt. Kevés ilyen jó hangú énekes van aki élőben így tud énekelni, és ezt úgy mondom, hogy sok opera és musical gálán/koncerten/esten voltam már. Reni nagyon király:)
2011. febr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!