Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV4 Melyik csapatot kedvelitek...

VV4 Melyik csapatot kedvelitek jobban, és miért?

Figyelt kérdés

Alekoszéket vagy Béciéket?


Én személy szerint Alekoszékat egyértelműen Béciék 1 kétszinű bagázs azt hiszik hogy most 1 párbajról viszajött akkor húha amit valójában Olivér adott fel, meg most a többinek is kinyílt a csipája mert hűhű visszajött a béci nah akkor de ku..va erős vagyok alapon.. Szánalmasak és szerintem azok is akik velük vannak. Vagy ha máshogy látja 1 értelmes magyarázattal kiváncsi lennék miért van más állásponton.


2011. febr. 14. 20:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

Szó szerint kinyílt a csipájuk. Hogy lehet az, hogy míg Olivér benn volt, Gombi, Jerzy, Gigi csöndbe volt.

Mindenképpen Éva, Anikó, Szandi, Alekosz csapat mögött állok. Nemértem, komolyan valakinek tetszik Ráczék viselkedése?!!

Eddig Béci hol mert színésznőzni OLivér jelenléte alatt, most meg Anikót leszínésznőzi. Éva pedig nem krvaanyazott egyáltalán.

Következő párbajra Éva vagy Anikó megy és mindketten JErzyt viszik vagy Gigit szerintem, és kinn maradnak, ha nem nem nézem tovább a VVt.

2011. febr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

Én is így látom, ahogy te. A cigány testvérpár most már az élvonalban érzi magát...de rémlem hamarosan kiesnek.

Annak a bu.zi jerzynek is, hogy kinyilt a csipája.

Meg Gombi eddig döglött meg most már még ő dirigál

Hajrá Éva, Szandika, Alekosz, Anikó

2011. febr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
mármitn Gigi és Jerzy marad kinnt.
2011. febr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok ezzel bécinek is a nagy pofája de mire? Alekosszal párbajozna 100 hogy kiesne de ő viszont nagyon magabiztos hogy esélye nem lenne Alekosznak.... Várom mára következő párbajt amikor pofára esnek :P
2011. febr. 14. 20:20
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Én Bécit csipázom,de Olivérrel sem volt bajom viszont ha kelett volna szavazni Bécire szavazok.SAjnos kicsit tullő a célon BÉci és tényleg kicsit magabiztosabb mint kéne.Amúgy szerintem amikor volt ez a nyugiszobás veszekedős eset mindkibe volt rendesen pia.A többieken én is meglepődtem hogy mért nem mertek eddig ilyen véleményeket mondani és mért csak most jött ki ez belölük,valoszinü féltek Olivértöl.Az Olivér ki akart menni,amit tiszteletben kell tartani.Amúgy Olivér esélyes lett volna a nyerésre ha Aniko nem keverte volna be a sz-rt.HA nem kezd ki vele,nem lesz kellemetlen a helyzet,nem gondolja Olivér h Enikö haragszik rá(ez rányomta mindenre a bélyeget).Szerintem Oli-Béci döntönek nem most kellett volna megesnie.Még annyi h ÉVa kiba gusztustalanul beszél és viselkedik.
2011. febr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mert a Gigi viselkedése nem gusztustalan igaz? Évának ami a szívén az a száján ő ilyen nem is titkolta eddig is tudtuk róla viszont a gigi......
2011. febr. 14. 20:42
 7/13 anonim ***** válasza:
43%

Alekosz, Évi, Szandika (és az Anikó) csapatot, bár én az utóbbit nem raknám ide közéjük. Ugyanúgy, ahogy Gombit se a cigányhordához, hiszen Anikó és Gombi is oda nyal, ahol biztonságba érzik magukat.

Zsófi kieséséig Anikó volt az, aki azt mondta, két csapat, sz.rjuk le a többieket. Olivér kiesése után hirtelen erzsikének és Gombinak semmi baja nem lett egymással, és Gombi átpártolt a cigányvajdához. Mindketten húznak csak az erősebb táborhoz.

Undorító az az ötös fogat. A két cigány mint a kiskirályok, úgy viselkednek. Az erzsikének esze semmi, csak biztonságba akarja tudni magát a "szerelme" mellett, Lacika meg nagyon el van tévedve ezzel a parancsnok viselkedéssel.

Szombaton Éva lesz a kiválasztott, és jövő héten erzsikét viszi ki.

Remélem Alekosz nyer, de van egy érzésem, hogy a retek megnyereti a cigányokkal. De ne így legyen.

21/N

2011. febr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik lejáratta magát a külvilág számára.
2011. febr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

20:38-asnak:

20:48-as vagyok. Igaz, hogy Anikónak se kellett volna kavarnia az Olivérnek, de az Olivérnek sem szabadott volna elfogadni a közeledést, hiszen tudta, hogy Enikő kint van és vár rá.

2011. febr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is ugy érzem amugy hogy nem kelett volna elfogadnia Olinak az Aniko közeledését és szerintem már korábban kellett volna tisztáznia hogy hol a határ.Sokan mondják h nem csinált semmit az Olivér meg nem csalta meg(Lilu is okoskodik)de ha az ő férje lett volna joba egy növel bent akkor asszem máshogy állt volna a szája,amúgy még az sem tetszett hogy a párbajon ott volt Enikö(nem monodm kétszer hogy az Rtl beszélte rá)és akkor az okos lilu ilyenekt beszolt h Aniko ugye jol látom h összetört a szived meg Oli mit gondolsz Anikorol stb.
2011. febr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!