Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ezt gondolom Csabiról, és te?...

Ezt gondolom Csabiról, és te? Írj véleményt!

Figyelt kérdés
Nekem abszolút nem volt őszinte. Nyomta ezt a giccsességet, hogy Tomikát hívta énekelni, Tomikának énekelt a döntőben. Számomra ezzel olyan ellenszenvessé vált. Feró is mondta, hogy ez mind csak a szavazat nyerésért ment. Ebből azt veszem le, hogy korántsem volt 100%-ig őszinte. Aztán itt szidják Nikolast, hogy neki volt már 1 lemeze, de hazudott mert nem úgy jött a műsorba, hogy ezzel nem dicsekedett. Na most ez kit érdekel? Nem futott be vele, mert semmit sem hallottam róla az az x faktorig ,és azok sem, akik szidják, Csak olvassák ezt a sok hülyeséget. Én nem akarom Csabit szidni, egyszerüen csak nem szimpatikus az ahogy viselkedett itt az utolsó kér adásban. Geszti is mondta, hogy Nikolas a vele született tehetség, Csabi pedig a jó betanult giccs. Végig tudta, hogy mi az amivel szimpátiát kelt a nézőkben, és ez, hogy a végén így nyomatta a tesóját, ettől rosszul voltam, mert ilyen giccs parádét utoljára a Kozsó féle csapatoktól láttam. Itt volt pl. az is, hogy titkolom a barátnőmet stb.Szerintem azért is szavaztak annyian rá a vége felé, mert nem magát adta. Ő olyan mint amilyen az első válogatón volt. Az asztalra felugrós, ezt pedig Norbi mondta, hogy a club koncerteken továbbra is olyan volt, csak az élő műsorban volt ilyen szerény jó fiú. Szerintem sokaknak nem tetszett volna, ha igazán magát adja a tv-ben is. De gát megtanították neki, hogy mi az ami nem szimpatikus az embereknek. Valahogy nekem Nikolas mindenben őszintébbnek tűnt. Igazából tudom, hogy szép jövő elött áll, csak a nyereményt sajnálom, hogy nem kapta meg. Mármint Nikolas. A Csaba fanok ne aggódjanak, én nem pontozok le senkit, aki majd isteni itt Csabit, mert nem abból a gyökérfajtából való vagyok, aki ezért lehúzza a másikat, mint ahogy engem is leszoktak a Csabi fanok, pedig csak annyit írok, hogy Nikolst szeretem.
2010. dec. 20. 20:25
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen érdekes, hogy most megy egyből közhírré téteti, fényképpel újságban megjelent...Hát ez van...

Amúgy meg a Hangokba zárva c. dalról úgy hallottam, hogy Norbi cd-jén is rajta van. Nem is tudom, hogy meghallgatnám-e, valahogy elképzelni se tudom, hogy olyan szépen el tudja énekelni, mint a másik kettő.

2010. dec. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!