Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ezt gondolom Csabiról, és te?...

Ezt gondolom Csabiról, és te? Írj véleményt!

Figyelt kérdés
Nekem abszolút nem volt őszinte. Nyomta ezt a giccsességet, hogy Tomikát hívta énekelni, Tomikának énekelt a döntőben. Számomra ezzel olyan ellenszenvessé vált. Feró is mondta, hogy ez mind csak a szavazat nyerésért ment. Ebből azt veszem le, hogy korántsem volt 100%-ig őszinte. Aztán itt szidják Nikolast, hogy neki volt már 1 lemeze, de hazudott mert nem úgy jött a műsorba, hogy ezzel nem dicsekedett. Na most ez kit érdekel? Nem futott be vele, mert semmit sem hallottam róla az az x faktorig ,és azok sem, akik szidják, Csak olvassák ezt a sok hülyeséget. Én nem akarom Csabit szidni, egyszerüen csak nem szimpatikus az ahogy viselkedett itt az utolsó kér adásban. Geszti is mondta, hogy Nikolas a vele született tehetség, Csabi pedig a jó betanult giccs. Végig tudta, hogy mi az amivel szimpátiát kelt a nézőkben, és ez, hogy a végén így nyomatta a tesóját, ettől rosszul voltam, mert ilyen giccs parádét utoljára a Kozsó féle csapatoktól láttam. Itt volt pl. az is, hogy titkolom a barátnőmet stb.Szerintem azért is szavaztak annyian rá a vége felé, mert nem magát adta. Ő olyan mint amilyen az első válogatón volt. Az asztalra felugrós, ezt pedig Norbi mondta, hogy a club koncerteken továbbra is olyan volt, csak az élő műsorban volt ilyen szerény jó fiú. Szerintem sokaknak nem tetszett volna, ha igazán magát adja a tv-ben is. De gát megtanították neki, hogy mi az ami nem szimpatikus az embereknek. Valahogy nekem Nikolas mindenben őszintébbnek tűnt. Igazából tudom, hogy szép jövő elött áll, csak a nyereményt sajnálom, hogy nem kapta meg. Mármint Nikolas. A Csaba fanok ne aggódjanak, én nem pontozok le senkit, aki majd isteni itt Csabit, mert nem abból a gyökérfajtából való vagyok, aki ezért lehúzza a másikat, mint ahogy engem is leszoktak a Csabi fanok, pedig csak annyit írok, hogy Nikolst szeretem.
2010. dec. 20. 20:25
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

szegényt így is utálják:(

az egyik youtube videója alá odaírtam,hogy furcsa nép a magyar,olyan,mint a viccben,ha van rajta kalap az a baj,ha nincs,akkor az


már annyi mindent kitaláltak róla ezen az oldalon és máshol is(pl.meleg),ha én lennék ő,már az idegeim felmondták volna a szolgálatot


bár a melegséggel nekem semmi bajom nincs,George Michael a kedvenc énekesem:)

2010. dec. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez mind így van ahogy leírtad kedves kérdező.

De tudod, sok ember még fel sem fogja, hogy mi mire megy ki. Tomikával éneklés is nagyon sok szavazatot hozott neki.

Nikolast egy végtelenül őszinte embernek ismertem meg így TV-n keresztül is. Nem dicsekedett vele, hogy neki aztán nincs csaja Csabival ellentétbe ugye, akinek van mégis letagadja szavazatokért cserébe.

Nikolas a szívére hallgatott, ha tachtikázott volna, tuti ő nyeri, csak akkor mi már nem szeretnénk és ő nem Takács Nikolasz lenne.

Idővel kiderül ki az igazi nyertes.

Nikolasban elsősorban a szép, izgalmas hangja, stílusa, na meg a kinézete fogott meg. Tényleg olyan mint egy angyalka :) Bízom benne, hogy még nagyon-nagyon sokra fogja vinni.

Azt sem tartom igazságosnak, hogy Szlovákiából nem lehetett rá szavazni, mert ha igen, akkor az olyan biztos hogy övé a nyeremény.

De vigasztaljon minket, hogy ő nagyon boldog a 2. helyezéssel is.

2010. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Csabába az volt fura, hogy mindig próbált a macsó szerepből kibújni, de a neten meg beírod a keresőbe a nevét a képek amik kijönnek róla meg a félmesztelen bika testértől pont az ellenkezőjét bizonyítják ....
2010. dec. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
81%

Azok a félmeztelen képek régebbiek.

Fura srác a Csaba, de nekem ez még tetszik is benne, hogy hol felpattan az asztalra, mint egy nagy kan, máskor meg nekiáll rajzfilmdalt énekelni. Jóval több stílusban megmutatta magát, mint Nicolas, és többnyire mind jól is állt neki, és helytállt.

Számomra a hangja is sokkal kellemesebb, mint a Nicolasé, utóbbinál a cifrázásoktól már teljesen rosszul voltam, a karácsonyi dala meg olyan unalmas volt, hogy inkább áttekertem, nehogy elaludjak rajta.

Félreértések elkerülése végett: elismerem Nicolast, egy igazi profi (bár ez elvárható, videóklippel, lemezszerződéssel a háta mögött...), de nekem hétről hétre egyre csak unalmasabbá vált.

Csaba barátnőjére visszatérve: soha nem mondta, hogy nincs barátnője, de speciel Nisolas esetében sem volt soha szó róla, hogy van-e, vagy nincs barátnője. Csaba védi a magánéletét: ha neki ez kell, akkor tegye. Nekünk amúgy sincs semmi közünk hozzá, hogy mit művel a barátnőjével a színfalak mögött, a magánéletében.

Viszont: arra mondjuk én is kíváncsi leszek, hogy most akkor idővel kibukik-e, hogy van barátnője. Ha igen, akkor lehet mondani, hogy csak a műsor miatt titkolta, ha nem, akkor lehet tényleg szimplán ezt megtartja magának, mert pl. védi a csajt. Ez majd úgyis kiderül idővel.

Tomival kapcsolatban pedig: ez a műsor hozta újra össze őket, ez építette ki bennük újra a testvériséget. Mert a műsor előtt távol voltak egymástól. És a "hétköznapi" embereknél is ugyanúgy előfordulhat, hogy nem tartják szorosan a testvérükkel a kapcsolatot, de egy közös dolog úgy összehozza őket, hogy ihaj.

Felesleges minden mozzanatába belekötni, és a rosszat keresni.

A személyiségéről pedig; régen más volt, de ki az, aki nem változik semmit az évek alatt? Csaba szerintem most, a műsor alatt vált "kisfiúból" férfivá, és hiába tűnik macsónak, azt igenis el lehet hinni, hogy egy hatalmas érző szív dobog a mellkasában. Amúgy is, sokszor a legnagyobb vagányokról derül ki, hogy ők a legérzelmesebbek. :D


Most így hirtelen ennyi gondolatom támadt az olvasottak alapján.

Azt meg tényleg el lehetne fogadni végre, hogy mindenkinek más az ízlése, és hiába szerették volna sokan, hogy Nicolas nyerjen, attól még nem kéne ennyire pocskondiázni Csabát.

Amúgy is, Nicolast nem kell félteni, meg fog állni győzelem nélkül is a saját lábán, és innen simán el tud indulni akár ugyanazon az úton, mint a győztes.


És szerintem is felesleges lepontoznunk egymást, csak azért, mert más véleményen vagyunk. Nekem speciel azért csúszott le 90%-ról az arányom, mert sok X-faktoros kérdésnél leírtam a véleményem. Bár azt már úgyis tudom előre, hogy hiába írtam le -szerintem- korrekten a véleményem, itt se lesz más a helyzet. :)

2010. dec. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóval teljesen egyet értek. Minden nézőpont kérdése. Ugyanazon dolgot több oldalról is meg lehet közelíteni. Aki nem szereti Csabát, vagy csak nem szimpatikus neki, akkor Csaba akármit tesz, úgyis minden mögött negatívumot fog érezni, aki meg szereti, az minden mozulatát pozitívan éli meg. Ez egy ilyen dolog. És Cabi elég megosztó, ahogy elnézem.

Azért is írtam már korábban, hogy nem kell mindenben csak a rosszat látni. Én mondjuk teljesen másnak látom őt, mint te, és lehet hogy én tévedek, és van igazság abban amit leírtál, de azért azt sem hiszem, hogy mind igaz. Ennyire nem kéne negatívan lefesteni.

A barátnő titkolásról még annyit, hogy így a vége felé nézve még látnék is benne rációt,hogy mindent megtesznek, hogy ha már ideáig eljutott, akkor sikerüljön, és esetleg facérként több szavazat fut be, de ha belegondolok, hogy ezek szerint egyből ahogy elindult az x-faktorba ez lett volna a stratégia, na azt már nem hiszem. Ennyire előre nem lehet megtervezni. Én is csak azt a véleményt osztom, hogy egyszerüen csak nem akarja kiteregetni a magánéletét, amihez mellesleg tényleg nincs közünk, ez a verseny róla szólt, a teljesítményéről, és nem a magánéletéről. És igazság szerint a legtöbbjükről nem is hallottam semmit etéren.

És köszönöm Neked, hogy normálisan állsz a dolgokhoz, értelmes gondolatokkal elmondtad, hogy mi nem tetszik benne, mért nem szereted. Mert ami ezen az oldalon megy egymás és a versenyzők össze-vissza szidásával, meg sárga földig való lehordásával, az valami téboly.

2010. dec. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Én Nikolasról olvastam, hogy már régóta nincs barátnője, mert nem akarja, hogy bármi is elterelje a figyelmét az énekléstől, mert ez most mindennél fontosabb neki.

Hát sajnos sok az alpári ember ezen az oldalon is, akik nem tudják a véleményüket civilizáltan előadni.

Na de van egy kedvencem, már csak úgy hívom, hogy a Gyk. énektanára...Mikor kiesett Wolf KAti, akkor őt szidta, hogy végig hamis volt, aztán a döntő elött pedig Nikolast szidta "szakmailag", hogy állandóan hamis, mert ő mivel énektanár ezt megtudja állapítani...

Ha meghallom Nikolas hangját nekem is az jut eszembe, hogy angyal :)

De, hogy ne csak bántsam Csabit, én elismerem, hogy neki is jó a hangja, csak a műsor végére annyira unszimpatikus lett.

Egyébként vajon Norbi lemezén is rajta van a hangokba zárva c. dal? Mert ha csak a két döntősén, akkor érdekelne, hogy honnan tudták előre, hogy ők lesznek a döntőben? :)

Egyébként az miért baj, hogy Nikolasnak volt lemezszerződése, ha egyszer nem kezdeték el a munkálatokat? Nem is foglalkoztak vele, mert a klipje sem volt nagy siker. De majd most remélhetőleg igaza lesz Ildinek, és meglesz az 1. magyar világsztár:)

2010. dec. 22. 13:38
 27/31 A kérdező kommentje:
Még a mentorok házában tök beparáztam, mikor Ildikó úgy kezdte , hogy sajnálom......de jössz velem az élő showba. Tök ari volt mikor mondta, hogy azt hitte az Ildikó viszi valami fellépésére, mert nem esett le neki elsőre. Végülis nagyon boldog voltam, hogy Ildi beválasztotta. Végig neki szurkoltam.
2010. dec. 22. 20:42
 28/31 anonim ***** válasza:

Most Csabinak van barátnője vagy nincs? Rákerestem googleba és kihozta ezt:

Vastag Csaba a Blikk.hu és a Szeretlek.hu segítségével keresi az Igazit, akivel egy exkluzív nyaralást tölt Sümegen a Hotel Kapitány**** Wellnessben.

A szeretlek.hu új és régi regisztrált felhasználói jelentkezhetnek a játékra. A celeb dönt arról, hogy a jelentkezők közül kivel szeretne megismerkedni, illetve a Hotel Kapitányban eltölteni 5 napot. Jelentkezz és adj esélyt magadnak, hogy ez a nyarad igazán felejthetetlen legyen!Vastag Csaba – Igazira várva

Szeretnél eltölteni vele egy kellemes nyaralást?


Ezt még nyár előtt szervezték? És miért hívják Csabit celebnek?

2010. dec. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: megtaláltam a választ!
2010. dec. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Oké, de amúgy van neki barátnője :)

Eddig titok volt, de most már nyilatkozott vele a Story magazinnak...van egy tippem miért kellett eddig várnia.

2010. dec. 23. 20:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!