Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ezt gondolom Csabiról, és te?...

Ezt gondolom Csabiról, és te? Írj véleményt!

Figyelt kérdés
Nekem abszolút nem volt őszinte. Nyomta ezt a giccsességet, hogy Tomikát hívta énekelni, Tomikának énekelt a döntőben. Számomra ezzel olyan ellenszenvessé vált. Feró is mondta, hogy ez mind csak a szavazat nyerésért ment. Ebből azt veszem le, hogy korántsem volt 100%-ig őszinte. Aztán itt szidják Nikolast, hogy neki volt már 1 lemeze, de hazudott mert nem úgy jött a műsorba, hogy ezzel nem dicsekedett. Na most ez kit érdekel? Nem futott be vele, mert semmit sem hallottam róla az az x faktorig ,és azok sem, akik szidják, Csak olvassák ezt a sok hülyeséget. Én nem akarom Csabit szidni, egyszerüen csak nem szimpatikus az ahogy viselkedett itt az utolsó kér adásban. Geszti is mondta, hogy Nikolas a vele született tehetség, Csabi pedig a jó betanult giccs. Végig tudta, hogy mi az amivel szimpátiát kelt a nézőkben, és ez, hogy a végén így nyomatta a tesóját, ettől rosszul voltam, mert ilyen giccs parádét utoljára a Kozsó féle csapatoktól láttam. Itt volt pl. az is, hogy titkolom a barátnőmet stb.Szerintem azért is szavaztak annyian rá a vége felé, mert nem magát adta. Ő olyan mint amilyen az első válogatón volt. Az asztalra felugrós, ezt pedig Norbi mondta, hogy a club koncerteken továbbra is olyan volt, csak az élő műsorban volt ilyen szerény jó fiú. Szerintem sokaknak nem tetszett volna, ha igazán magát adja a tv-ben is. De gát megtanították neki, hogy mi az ami nem szimpatikus az embereknek. Valahogy nekem Nikolas mindenben őszintébbnek tűnt. Igazából tudom, hogy szép jövő elött áll, csak a nyereményt sajnálom, hogy nem kapta meg. Mármint Nikolas. A Csaba fanok ne aggódjanak, én nem pontozok le senkit, aki majd isteni itt Csabit, mert nem abból a gyökérfajtából való vagyok, aki ezért lehúzza a másikat, mint ahogy engem is leszoktak a Csabi fanok, pedig csak annyit írok, hogy Nikolst szeretem.
2010. dec. 20. 20:25
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
69%
100%-ban egyetértek veled:)
2010. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Ennek örülök, mert akkor nem látom rosszul :)

Azt nem tudja valaki, hogy hová lehet írni Nikolasnak? Iwiw és társai mind csak fánkklubok

2010. dec. 20. 20:45
 3/31 A kérdező kommentje:
Úristen , most nézem, hogy mennyi helyesírási hibám lett, ezt nézzétek el nekem, mert siettem. A gyerkőc itt ugrabugrál, bocsi :)
2010. dec. 20. 20:47
 4/31 anonim ***** válasza:
64%
Én is egyetértek veled :) Mintha csak én írtam volna a kérdést :)
2010. dec. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
67%

Nekem meg pont az tetszett, hogy a testvérével énekelt, és nem valami sztárt választott duettpartneréül. Egyáltalán nem tartom giccsesnek. És igen, az ilyesmi a nézőknek is szimpatikusabb. Na bumm, akkor mi van? Összetartó testvérek, ez látszik rajtuk, és az mellékes, hogy ez még "hozott is nekik a konyhára".

Az meg, hogy titkolja a barátnőjét, vagy inkább mondom úgy, hogy nem beszél róla, az szintén az ő dolga. Hogy miért csinálja, azt csak ő tudhatja, és igazából nekünk semmi közünk hozzá.

Én nagyon megszerettem a hangját, és ő volt a legszimpatikusabb is, minden baromsága ellenére.


Nicolas meg nekem nem tűnt soha őszintének. A dalai közben is sokszor olyan erőltetten akart valami érzelmet közvetíteni, hogy az már fájt. De tehetséges, úgyhogy nem kell félteni őt. Bár számomra iszonyat egysikú volt végig, úgyhogy többet nem is akarom hallani énekelni.

2010. dec. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
72%
Én is így látom :) Nem is tudok mit hozzáfűzni. Leírtál mindent amit nem bírok benne.
2010. dec. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
93%

Nyugi engem a Nikolas fanok szoktak lepontozni mert nekem Csabi a kedvencem. Aláírom hogy Nikolas technikailag csillagos 5ös, de nekem nem tetszett se a hangja se a színpadi fellépése(mozgása,mimikája) de ugye ez szubjektív. Csabi már a válogatón belopta magát a szívembe mert dögös, vagány és eszméletlenül sexy volt és a hangja is nagyon jó. Aztán egyre jobban megszerettem mert valahogy elvarázsol a hangja, a külseje és az a személyisége amit mutat(lehet hogy kamu mint sokan állítják, bár remélem nem) Rajta láttam érzelmeket (pl amikor a Tomika kiesett) Nikolason nem, igaz sokszor őt végig se néztem mert untam. Sorry. Remélem egy Nikolas fant se bántottam meg mert nem leszólni akartam egyszerűen nem jött be és nekem is rossz olvasni a sok Csabi ellenes hozzászólást.


Nem is értem miért kell valakit lepontozni ha más az ízlése :S Én maximum akkor nyomok piros kezecskét ha valaki alpári stílusba ócsárolja Csabit.

2010. dec. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Én sem értem, hogy mire jó pontozgatni egy olyan dologban, hogy kik kit szeret.

Persze, senkinek semmi köze a másik magánéletéhez, de szerintem egyértelmű, hogy azért titkolta a párját, hogy a tini lányoknak ne vegye kedvét, bár ezt szerintem rosszul tette, mert ettől még ugyan úgy szavazott volna rá, aki szereti. Ezt a testvér duettet pedig pont azért csinálták Feróval, mert ahogy neked is, úgy sokaknak ez tetszett. Ez nekem már túl sok, ahogy eröltette még a döntőben is, hogy Tominak énekeltem...és hát igaza volt Gesztinek, Csabi mindig a könnyebb végét választotta a dolgoknak, Nikolas pedig a nehezebb. Szóval ő nem azt nézte, hogy ezzel mennyi szavazatot nyerek vagy épp bukok. Az meg külön vicces volt, mikor a mentoraik kedvenc dalát énekelték, erre Csabi valami nyálas dalt énekelt. Persze, biztos az volt Feró kedvence. Nem a rock dal. Azt is azért választotta, hogy Csabi tudjon lírázni egyet, mert hát az a szimpatikus.

2010. dec. 20. 21:49
 9/31 anonim ***** válasza:
54%

Nekem meg az a véleményem nikolaskádról, hogy: ********** ***** ********* ******* ******** ******

ja bocs ilyeneket elég csak kicsillagozni :D

2010. dec. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
80%

Azért nem kell ennyire mindenben rosszat látni. Nekem őszíntének tűnt Csaba, valahogy egész végig sokkal több érzelmet lehetett tőle látni, mint Nikolastól, aki végig ugyanúgy mosolygott. És nem hinném, hogy megjátszotta, ennyire nem lehet jó színész. Igen, az a testvéri szeretet eröltetése nekem is kicsit túl sok volt, de hát istenem, van ilyen, lehet hogy tényleg így érez, mert azért az látszott rajta, hogy milyen boldog, hogy az öccsével énekelhetett a döntőben. És abban sem látok rosszat, hogy úgymond a könnyebb utat választotta, és olyan dalt választott, valamint úgy adta elő, hogy az a nézőknek jobban tetszen. Hisz ez a lényege! A nézőknek énekelnek, őket kell szórakoztatniuk, nem? Nikolasnak valóban gyönyörű hangja van, de ő is sokszor túlzásba vitte a "mit tudok a hangommal csinálni" mutogatást, túlspilázott egy két dalt. Ilyen volt pl. mikor másodszorra párbajozott, a Yesterday. Számomra élvezhetetlenné tette azt a dalt, mert nem illet hozzá ez a sok hajlítgatás. Valamint kicsit egysíkunak is találtam. A nehezebb utat választotta, mert valóban szépen elénekelte a számot, de valjuk be, igaza volt Gesztinek mikor mondta, hogy dögunalmas dalt választott.

A barátnőjét szerintem nem titkolta, nem kell ebben is fogást találni, hogy azért tette, hogy több csaj szavazzon rá...szerintem ez egyáltalán nem így van. És nem is titkolta, mert facebook-on írta, hogy van, csak éppen nem beszél róla, mert nem ez volt a téma nála, meg az is lehet, hogy a magánéletét nem szeretné kiteregetni, valamint az is lehetséges, hogy maga a barátnő nem szeretne szerepelni.

De mindegy, nem akarlak én győzködni, csak azért ne találj mindent olyan negatívnak benne. Nikolast, pedig a negatív kritikáim ellenére szintén szerettem, és tehetségesnek tartom, annak is örültem volna, ha ő nyer, mert megérdemelte volna, de én személy szerint Csabát kicsit jobban kedveltem.

2010. dec. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!