Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ezt gondolom Csabiról, és te?...

Ezt gondolom Csabiról, és te? Írj véleményt!

Figyelt kérdés
Nekem abszolút nem volt őszinte. Nyomta ezt a giccsességet, hogy Tomikát hívta énekelni, Tomikának énekelt a döntőben. Számomra ezzel olyan ellenszenvessé vált. Feró is mondta, hogy ez mind csak a szavazat nyerésért ment. Ebből azt veszem le, hogy korántsem volt 100%-ig őszinte. Aztán itt szidják Nikolast, hogy neki volt már 1 lemeze, de hazudott mert nem úgy jött a műsorba, hogy ezzel nem dicsekedett. Na most ez kit érdekel? Nem futott be vele, mert semmit sem hallottam róla az az x faktorig ,és azok sem, akik szidják, Csak olvassák ezt a sok hülyeséget. Én nem akarom Csabit szidni, egyszerüen csak nem szimpatikus az ahogy viselkedett itt az utolsó kér adásban. Geszti is mondta, hogy Nikolas a vele született tehetség, Csabi pedig a jó betanult giccs. Végig tudta, hogy mi az amivel szimpátiát kelt a nézőkben, és ez, hogy a végén így nyomatta a tesóját, ettől rosszul voltam, mert ilyen giccs parádét utoljára a Kozsó féle csapatoktól láttam. Itt volt pl. az is, hogy titkolom a barátnőmet stb.Szerintem azért is szavaztak annyian rá a vége felé, mert nem magát adta. Ő olyan mint amilyen az első válogatón volt. Az asztalra felugrós, ezt pedig Norbi mondta, hogy a club koncerteken továbbra is olyan volt, csak az élő műsorban volt ilyen szerény jó fiú. Szerintem sokaknak nem tetszett volna, ha igazán magát adja a tv-ben is. De gát megtanították neki, hogy mi az ami nem szimpatikus az embereknek. Valahogy nekem Nikolas mindenben őszintébbnek tűnt. Igazából tudom, hogy szép jövő elött áll, csak a nyereményt sajnálom, hogy nem kapta meg. Mármint Nikolas. A Csaba fanok ne aggódjanak, én nem pontozok le senkit, aki majd isteni itt Csabit, mert nem abból a gyökérfajtából való vagyok, aki ezért lehúzza a másikat, mint ahogy engem is leszoktak a Csabi fanok, pedig csak annyit írok, hogy Nikolst szeretem.
2010. dec. 20. 20:25
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
52%
Nekem az ment az idegeimre, hogy a műsorban mindenki azzal bűntette, hogy nem őszinte! Ez nem egy bírósági tárgyalás! Ez a showbusiness!Ahol mindenki hazudik, hogy elérje a célját! Ez így működik, és Csaba többek kö9zött ezt is megtanulta! Nekem igazság szerint mindkét fél szimpatikus, de mindegyik más miatt! Nikolas szinte tökéletesen énekel,Csaba meg igazi színpadra való popsztár alkat! Egyébként a párbaj dalon nagyon kiakadtam, mert amellet, hogy egy f.s, egyiknek sem sikerült tökéletesen kiénekelnie a magas hangokat!
2010. dec. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

"Nekem meg az a véleményem nikolaskádról, hogy: ****** ***** ****** ****** ****** ******

ja bocs ilyeneket elég csak kicsillagozni :D "


Figyelj te nagyon okos! Mi itt normálisan tárgyalunk ki egy témát, az ilyenekre mint te, nincs szükség!


Nekem pont nagyon tetszett Nikolastól a Yesterday. Imádtam. De hát ebből is látszik, hogy nem vagyunk egyformák. Van akinek ez sok volt, nekem pedig nagyon tetszett. Nekem Csabi nem tűnik őszintének, nektek igen. Hát ez van. Volt egy dal ami nekem sem tetszett Nikolastól a sok hajlítgatás miatt, de már nem tudom mi a címe. A döntős párbaj dal amúgy is rossz választás volt, és mikor Csabinak a végén megint azt kellett énekelni, már a kötelet kerestem. Egyszerüen kiborító az a dal. Van aki megveszi a lemezt az újságárusnál? Nikolas, Norbi és Csabinak van. 1000ft.

2010. dec. 21. 11:38
 13/31 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező, ugyanez a véleményem, mint neked.

Számomra Nikolas lett a nyertes. Sokkal nagyobb tehetség, sokkal őszntébb.

2010. dec. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Én mondom ,hogy nem pontozom le a Csabi fanokat, de látom ők simán megteszik ezt azokkal, akik velem értenek egyet. Gondolom nem azok akik írnak, mert ők normálisnak tűnnek.
2010. dec. 21. 14:09
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyetértek veled kedves kérdező! Nikolas sokkal szimpatikusabb, bár én korábban a Csabit is nagyon szerettem, de a végére ez a sok "imádom a tesómat" már elég idegesítő volt! Amúgy neki is nagyon jó hangja van, de Nikolasé azért sokkal-sokkal jobb! Nikolas♥
2010. dec. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

De jó, hogy ezt írod a párbaj dalról + arról ami a végén volt. Az ugyanaz volt?

Hát én is a falat kapartam tőle. :D És nem feltétlenül Csabi miatt, hanem mert giccses volt, unalmas, túl sokkkk.

2010. dec. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

az első válaszoló vagyok,én megvettem tegnap Nikolas cd-jét:)


azt furcsállom,hogy rajta van a Hangokba zárva,amit csak vasárnap énekeltek...

én azért kedvelem Nikolas-t,mert olyan dalokat énekel,amiket én is szeretek,a zenei ízlésemnek ő felelt meg egyedül,elmúltam 30 éves,így már nem tudok úgy rajongani,mint 15 évvel ezelőtt,az alapján választok énekeseket,hogy ki az,akit akkor is hallgatnék,ha nem látom,Nikolas hangja megnyugtat,2 kisgyerek anyukája vagyok,így a nyugalomra néha nagy szükségem van:)

2010. dec. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

"az első válaszoló vagyok,én megvettem tegnap Nikolas cd-jét:)


azt furcsállom,hogy rajta van a Hangokba zárva,amit csak vasárnap énekeltek...

én azért kedvelem Nikolas-t,mert olyan dalokat énekel,amiket én is szeretek,a zenei ízlésemnek ő felelt meg egyedül,elmúltam 30 éves,így már nem tudok úgy rajongani,mint 15 évvel ezelőtt,az alapján választok énekeseket,hogy ki az,akit akkor is hallgatnék,ha nem látom,Nikolas hangja megnyugtat,2 kisgyerek anyukája vagyok,így a nyugalomra néha nagy szükségem van:)"


Én is pont ezért szeretem őt :)

Igen ugyan az volt a végén is. Még angolul csak-csak elmegy, de így magyarul ráadásul háromszor...Azóta nem bírom Csabát mióta azt hallottam, hogy titkolja a barátnőjét+ez tett be nálam is, hogy így úgy imádom a tesómat, közben meg Tomi azt nyilatkozta, hogy a műsor kezdetéig gyakorlatilag nem is volt bátyja.

2010. dec. 21. 20:55
 19/31 anonim ***** válasza:

megint első vagyok:)


ahogy forrnak az indulatok az egész országban a x miatt,már inkább úgy gondolom,hogy jobb is,hogy nem Nikolas nyert,így tud koncentrálni a karrierjére,nem kell annyi helyen jópofiznia,mint a nyertesnek,tud pihenni.

Még azt sem bánnám,ha nem lennének óriási koncertjei,legyenek inkább klub koncertjei,ahol élőben énekelhetne,és találkozhatna azokkal,akik szeretik,hisznek benne.Ha csak az az 50 ezer ember tart ki mellette,aki a facebook-on van a fan klubjában,szerintem elégedett lehet:)

Gondolom nem azért vannak ott a tagok(legalábbis a nagy része),mert olyan kis cuki,édesbogár...


Én tiszteletben tartom azokat is,akik Csabát kedvelik,és nem értem ezt a nagy csatározást,mindenki kedvelje azt,akit akar

Hallelujah:)

2010. dec. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

és Ámen :)

Tök jó fej volt mikor a verseny után azt mondta, hogy jobb is, hogy nem én nyertem, így nem engem fog mindenki utálni :) milyen igaza van.

2010. dec. 21. 21:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!