Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is bunda, hogy...

Szerintetek is bunda, hogy Tolvai Renáta lett a megasztár?

Figyelt kérdés
Először ő tovább sem jutott, hanem a zsűri jutatta tivább 13-ként. Az elején sokkal gyengébb volt, mint most ó, de a zsűri mindig megmentette. A végére agyba-főbe dícsérték. Ez rohadtul bűzlik.
2010. dec. 17. 23:47
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

zsűri szépen megbundázta,mert biztos esik le nekik némi pénz.:D

ugyanez lesz az xfaktor,mert szegény király l norbikának ilyen-olyan bajai vannak,sajnáljuk meg és nyerjük meg neki;D

2010. dec. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
utolsónak iagaza van az xfaktort illetően. király l norbi sztem addig volt jó amíg kétszer továbbjutatták, de akkor sem az ének tudása/hangja miatt, hanem azért mert jókat lehetett röhögni. sztem neki nem az élő showban a helye, ráadásul nem a 3 legjobban, ed hát ti is látjátok!keresztes ildikó akár élő adásban is lesz0pná!
2010. dec. 18. 16:48
 33/37 A kérdező kommentje:

meg többek között arra is hajt a zsűri h az legyen a megasztár, aki a bennmaradtak közül a legjobban néz ki, lásd megasztár 4! a nézők továbbjutatták azt a nemtom kit, aki olyan kis buz1s; majd a zsűri király viktor és a romasrác közül viktort jutatta tovább és az egyik, szinte egyetlen indokuk ez volt: azt is kell nézni, hogy ki hogy néz ki!


ráadásul viktornak van egy befutott nővérkéje + pénztsz@ró apuci

2010. dec. 18. 16:51
 34/37 anonim ***** válasza:
de miért bundázta volna meg?Nem tudjátok felfogni, hogy nem mindenkinek jön be a romák gajdolása meg lakodalmas zenéje??nyilván ezek voltak többen(hálistennek)
2010. dec. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:

[link]


Ezt az üzenetet kapták legtöbben akik kökényre szavaztak...

Páran fordultak az ORTT-hez meg hasonlokhoz..:)

Szoval ennyit megasztárról meg az xfaktorról..


Ice;)(16/f)

2010. dec. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Nem bunda, Reni jobb volt a döntőben is és folyamatosan fejlődött az elejétől, Attila kb. a 3. verseny után már semmi újat nem mutatott. Jó a hangja, de őszintén sokszor már nagyon untam az előadásait, mert mind ugyanolyan volt. Viszont a múltkor az az "aludj el kiember..." az csodás volt, az örök kedvenc lesz.

Szép volt Reni!

2010. dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Azt olvastam, hogy a hivatásos vendéglátós énekesek és zenészek részére rendezzenek vetélkedőt. Meg fognak döbbenni, hogy mennyi nagyon jó énekes van ott. Sokkal jobbak is, mint a 20 éve ebből élő Kökény Attila. Mindenesetre nem rossz ötlet.
2010. dec. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!