Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is bunda, hogy...

Szerintetek is bunda, hogy Tolvai Renáta lett a megasztár?

Figyelt kérdés
Először ő tovább sem jutott, hanem a zsűri jutatta tivább 13-ként. Az elején sokkal gyengébb volt, mint most ó, de a zsűri mindig megmentette. A végére agyba-főbe dícsérték. Ez rohadtul bűzlik.
2010. dec. 17. 23:47
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
44%

Nekem is,de figyelj.

Vera[nő],Caramel[férfi],Magdi[nő],Viktor[férfi],most egy nőnek kellett jönnie.én ma reggel megmondtam,hogy hiába Kökény a jobb,nem nyerheti,mert férfi.

Aztán meg lehet,hogy 2-3 hét esetleg 1-2 év múlva kiderül,hogy az volt mint Bencsik Tamarával,hogy a döntő percekben nem számolta a szavazatait "véletlenül" a gép.:D:D

Azért kíváncsi leszek,hogy Renike mennyit ad el a pózer zene lemezeiből.Pedig én fiatal vagyok,de nekem milliószor jobban tetszett Kökény előadása mint Renikéé.-.-

2010. dec. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
51%
nekem nem magyar, ennyi. aki még a nyelvet sem tudta rendesen beszélni, az nem magyar. ÉS nem a határ miatt, az csak egy hülye vonal. igen, egyetértek. az elején mindig utolsók közt volt. bunda. fú, de utáltam. nagyképű. de attila tényleg fáradt volt :( szegény, sajnálom. sokkal többet megtett a verseny érdekében, ez biztos. ATTILA(l) úgyis többre viszed majd!
2010. dec. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
79%
Attila sem magyar.
2010. dec. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
55%

Na igen, Attila tényleg nem magyar. :):):) Nekem vannak erdélyi rokonaim akik társalgási szinten sem beszélik a magyart. Valamit megértenek abból amit mondok, de egyszerűbb ha angolul mondom, úgy jobban megértik, már aki. Nem attól lesz Reni magyar (most miért nem az?), hogy kitűnően tudja a magyar nyelvet... Aki szorványvidéken él, akkor az már nem is magyar?

Fura gondolkodásmód.

2010. dec. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

Reni félromán, magyar apától - román anyától.

Punk - tum!

:D

2010. dec. 18. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

Reni félig román! Én is erdélyi vagyok, de az akcentusom nem ennyire sz@r, mondjon bárki bármit, de igen is román.

És elég gáz,hogy ő nyerte meg, ez nem volt rendben, Attila kellett volna,hogy győzzön, s ez a kicsi ri. visszajöjjön ide, ahová való!

2010. dec. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Egyiknek sem kellett volna nyernie. Egyiknek sincs jó hangja. Nem tudom miért ezek voltak a döntősök, igaz azt sem tudom, hogy kik voltak a 13-ban, mert unalmas az egész hercehurca.
2010. dec. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
0%

Jesszusom..

Aki itt románozik, vajon el éri a 80as IQ-t, hogy nem tud megkülönböztetni a románt, és egy Románia területére szorult magyart?

Ó igaaaaz!Akkor inkább nyerte volna meg MEGINT egy CIGÁNY!

Mert az jobb nemde?!

Komoly vicc az egész!:D

2010. dec. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Már régen BUNDA..... ezért utálom a megasztárt....
2010. dec. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
De azt magyarázza el valaki, hogy ki bundázta meg Reninek? Kinek állt érdekében, hogy ő nyerje? Vagy a szegény romániai családja fizette le a megasztárt? Na ne...
2010. dec. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!