Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is bunda, hogy...

Szerintetek is bunda, hogy Tolvai Renáta lett a megasztár?

Figyelt kérdés
Először ő tovább sem jutott, hanem a zsűri jutatta tivább 13-ként. Az elején sokkal gyengébb volt, mint most ó, de a zsűri mindig megmentette. A végére agyba-főbe dícsérték. Ez rohadtul bűzlik.
2010. dec. 17. 23:47
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Nekem összetört a szívem, amikor Tolvai Renáta nevét mondták ki, hogy ő a megasztár! Az egy hülye visító k...., csak azért nyert, mert a sok pasi rá szavazott!!! Még beszélni se tud rendesen magyarul! Felháborító, hogy ő nyert, közelében sincs Kökény Attilának! Kökény Attila szegény, most nagyon izgult már a végén, rettentően sajnáltam őt, ez a hülye rib@nc meg nyert! Hol itt az igazság??? :(((

Kökény Attilának üzenem, hogy Te vagy a király, ennyire még senki nem tetszett, mint Te, nagyon szépen énekelsz és egy világ dőlt össze bennem, amikor kiderült, hogy mégsem Te Nyerted Meg!!! Ez nem igazságos! :((((

26/N

2010. dec. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

sztem nem az itt a para, hogy most magyar vagy román, kirgiz vagy bantunéger... ha egyszer magyar állampolgár, akkor magyar és kész.(nemtom reni az-e, de rohadtul nem is érdekel, se az h kökény attila magyar-e)


én renit már az elején hazaküldtem volna, ahogy sztem sokan mások is, a megasztár meg amióta van azóta bunda... kb mint minden más

2010. dec. 18. 13:05
 23/37 A kérdező kommentje:
magyarország, én így szeretlek! <3
2010. dec. 18. 13:06
 24/37 anonim ***** válasza:
Kökény se magyarabb mint Reni!Ő meg a romák közé tartozik, akik az országunkat bitorolják!Ilyen zenészekből bőven elég Gáspár Laci is!Reni ezerszer jobb!
2010. dec. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Tudjátok az alap gond az, hogy szerintem egyik versenyző sem volt olyan, hogy azt mondjam rá, hogy igen, Megasztár...Az elejétől kezdve egy olyan sem volt közöttük. Talán Detti volt, de ő meg elsőként esett ki.
2010. dec. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
0%
annyit tennék még hozzá, hogy Kökény Attilának abszolút képzetlen hangja van, egy unintelligens pasi, na meg az a gyönyörű felesége...de szerencsére nem lesz belőlük celeb:)
2010. dec. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
28%
Azok, akik Renit szidják, egyszerűen csak irigykednek, mert tök jó hangja van, egy vagány, dögös csaj, és még Kállay Saunderst is megnyerte:-)
2010. dec. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
Ja,csak kérdés h Saunders óhajt e "nyeremény" lenni,mert nekem nagyon úgy fest h esze ágában sincs a Reninél letáborozni..
2010. dec. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
biccesek vagytok. itt támadtok :D az a ti véleményezek, ez az enyém. nekem akkor sem magyar ez a nőszemély ennyi. Attila pedig lehet, hogy roma, mégis sokkal jobb ember. na cső.
2010. dec. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Egyszerűen szánalmasak vagytok.

Képesek vagytok itt ilyenen összeveszni?:D

IZLÉSEK ÉS POFONOK.Van akinek Reni hangja tetszik van akinek meg Attiláé.És akkor mi van?

Emberek,nem vagyunk egyformák!

Ha piros hó esik akkor is Tolvai Renáta a Megasztár.Ez ellen nem tudtok mit tenni akár milyen nagy Kökény Attila-fanok vagytok.


14/L

2010. dec. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!