Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerinted is azért ejtette ki...

Szerinted is azért ejtette ki Keresztes Vecát, mert benne látta a nagy ellenfelet a fiaival szemben?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Vecát a közönség ejtette ki, nem pedig Keresztes Ildikó. Nem tudhatta, hogy a közönség kit akar hazaküldeni.
2010. dec. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Így van, szándékosan csinálta az egészet !! Nagyon aljas dolog volt tőle!! Remélem nem bír még a tükörbe se nézni ezek után-.-""

VecaForever♥♥♥

2010. dec. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem meg Ildi mondta azt, hogy Veca menjen haza. Azt pedig te sem gondolhatod komolyan, hogy bármelyik pasival szemben esélye volt bármelyik lánynak. Mindenki, így Keresztes is tudta, hogy a fiúkat nyomatják a tini lányok. Már hetek óta erről beszélnek a mentorok is, hogy nem azt nézik sokan, hogy ki a jobb, hanem ki néz ki jobban. Ezt tudta is Ildi, ezért mondta, hogy Veca menjen, mert 1részt ezt akarta, másrészt pedig, nem ő mondta ki, hanem a nézők...
2010. dec. 16. 19:36
 4/8 anonim ***** válasza:

Ő azt mondta ki, hogy szerinte Veca menjen haza, így a 4 emberből 2 ember úgy gondolta, hogy Veca, 2 pedig úgy, hogy Csaba menjen. Mivel ez a 4 ember nem tudta eldönteni ki menjen és ki maradjon ezért a többség döntött (a közönség, vagyis mi). A többség viszont Csabát akarta látni, ezért ment Veca és nem amiatt az egy ember miatt (aki Keresztes Ildikó volt).

Ne érts félre én is Vecának drukkoltam, de a kieséséért nem Keresztes Ildikót okolom.

(Azzal pedig tisztában vagyok tökéletesen, hogy szimpátiaszavazás megy.)

Sajnálom, ha a véleményem sértett, de nem szeretnék összeveszni senkivel egy műsor miatt.

Végül: Természetesen nem zárom ki azt sem, hogy Keresztes Erre is gondolt. Nem tudhatom, de nem biztos, hogy rögtön ez jut eszembe.


(Első voltam.)

2010. dec. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

vecától volt jobb énekes is...

a vén k_rva meg pont a nőket szavazta mindig ki, mert féltékeny arra, hogy ők még csak kezdők és mégis sokkal jobb hangjuk van, mint neki, és nem kell 3 vokálos csajnak aláénekelni nekik, és nem kell stúdióban napokat azzal tölteni, hogy kijavítsák a hangját...

2010. dec. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem sértettél meg :)

Én nem Keresztes miatt kérdeztem amit kérdeztem, vagyis tudom, hogy nem az ő hibája, de ha jól belegondolok, akkor szerintem ezért döntött úgy ahogy, mert nem szerette volna, ha ellenfelei akadnak a fiainak, de akkor meg nem azt kellett volna mondania, hogy a azért bízza a nézőkre, mert ő nyugodt lelkiismerettel akar élni. Ő is és mindenki tudhatta, hogy ha a nézőkre bízzák, akkor az kinek a javára dől el. Valahogy tényleg az lenne a legjobb, ha a párbaj után leírnák egy papírra, hogy melyik mentor kit akar hazaküldeni, mert így már ők is taktikáznak.

Utolsó, én az olyan hozzászólókat unom mint amilyen te vagy. Tudod többet ért volna, ha nem írsz semmit.

2010. dec. 16. 21:31
 7/8 A kérdező kommentje:
bocs most már utolsó elötti.
2010. dec. 16. 21:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Na igen a "drága Norbika" ne kapjon ellenfelet, ez volt a célja. Közben neki alig van hangja.
2010. dec. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!