Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki az, aki Szíj Melindára szavaz?

Ki az, aki Szíj Melindára szavaz?

Figyelt kérdés
most őszintén... Ez már botrányos. "Remélem ma is továbbjut"..
2010. dec. 10. 23:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Végre! :D Bontom a pezsgőt!
2010. dec. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Érthetetlen, hogy jutott el idáig, maga is csodálkozik rajta...valami borzalom. A megjelenése egy dolog, de semmi különös vagy egyedülálló nincs a hangjában. Max szépen énekel. De semmiképp nem kiválóan és tisztán. Ki a franc szavazott rá ennyit??? A lényeg, hogy vége...
2010. dec. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Ígyvan kedves utolsó!


NEM SZABAD HAGYNI HOGY ATTILA NYERJE! AZ OLYAN EMBER NE NYERJE MEG AKI ÍGY SZEREZ SZAVAZATOKAT! NAGYON SAJNÁLOM MELINDÁT HOGY KIESETT DE AZ ÉV HANGJÁT RENIEK KELL MEGNYERNIE!!!!!

2010. dec. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
35%
UNDORÍTÓ volt,amit ez az ország művelt ezzel a szerencsétlen egyedülálló bérből és fizetésből élő kétgyerekes asszonnyal,aki nem mellesleg kivételes tehetség!Szégyellheti magát egész MAGYARORSZÁG és a média!!EZEK vagyunk MI,és ezért tart itt a magyar könnyű-popzene ahol tart,mert a danolászó cigányok,a l.tyók,meg az amerikai szépfiúcskák kellenek,akiket papa mama betesz a kész p.csa meleg máléba!!Király Viktor,meg a külföldi karrier na persze,mint a nővérkéje,kész röhej,broooááhhhh.Melinda végigszenvedte az egészet,hogy a végén kirúgják,ennyi erővel előbb is el lehetett volna csapni,és akkor nem kell mindazt a gyűlöletet elszenvednie,amit eddig elviselt.BUNDA,kötve hiszem h Kökény feltornázta magát negyvenakárhány százalékra!
2010. dec. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Hát azt énsem hiszem hogy kökény ennyire felhozta volna magát.. itt nyílván csalás volt mert közben sem mutatták a szavazás állását és ezért én megfogom tenni a bejelentést aTV2-nek mert több ember is panaszolta hogy a végén nem tudott szavazni.. erről meg ennyit..
2010. dec. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nem kötelező jelentkezni a megasztárba. Ha ekkora teher volt szegénykének, miért nem lépett ki? Az pedig benne volt a pakliban, hogy bármikor kiesik. Sokkal de sokkal tehetségesebbek is benne voltak az utolsó 12-ben, akik simán állhattak volna Melinda helyére és 100szor jobban megbecsülték volna azt, hogy idáig eljutnak.


Mellesleg tényleg megérdemelte volna egy olyan ember, aki az egészet szenvedésnek fogta fel, nem örült a továbbjutásnak (legalábbis mindegy volt neki), nincs ritmusérzéke, színpadi megjelenése és csak hisztériázni, dacoskodni tud...

2010. dec. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:

Neki volt a legkevesebb esélye végre ki ejtetették.

Most már essen ki a Kökény Attila.

2010. dec. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Én is elgondolkodtam azon, hogy lehetséges a csalás...de aztán mégsem. Hogy miért? Mert így hatalmas szavazókörtől esett el a TV2 és ezt nem engedhette meg volna magának. Emlékezzünk a mega4-re: Dávid végigment, szavaztak rá rengetegen és mégis véletlenül király nyerte meg.

Szóval sztem itt most nem volt csalás. Amúgy meg nem lehetetlen 30%-ról fölmenni 40 fölé.

2010. dec. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Barbieee :") ***** válasza:
100%

a melinda korúak szavaznak melindára...

este mamáméknál néztük a megasztárt..a papám végig őt dicsérte és hogy biztos bunda volt!:)...

vééégre kieset...már mindegy ki nyeri a megát,mert reni az év női hangja attila az év férfi hangja!már tényleg "csak" a legjobb hangért megy a verseny..

én személy szerint felháborítónak találtam melinda hiszijeit,mondta a papám,hogy ne nézzek a tv-re ugy hallgassam melindát,hogyjem el hogy úgy jóó..hát esköszöm elfordultam a tv-től és úgy se volt jó :DDD

nem volt muszáj vállalnia "szerencsétlen" nőnek a megasztárt..ő vállalta..ki akart lépni..mért nem tette?: O

2010. dec. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

A Melinda korú ÉRTELMISÉGIEK szavaznak Melindára,és ez itt a lényeg,akiknek még jelent valamit a kultúrzene.

Kökényre a cigók,meg a mulatós zene hívei,meg akik jókora ízlésficamban szenvednek,és azt hiszik h Máté Péter aki mellesleg a legnagyobb MAGYAR (nem cigány!!)énekművész volt,egy stílust képvisel Márióval.

Renátára meg kb. 12-25 éves könnyű kis lánykák.

2010. dec. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!