Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ki szavaz még...

Szerintetek ki szavaz még Szíj Melindára? Engem már nagyon idegesít.

Figyelt kérdés
Az eheti cirkusza is, hogy így megsértődött, mert Mester Tamás azt mondta, hogy nem ő kéne megnyerje. Ez az örökös álszenteskedés, hogy ő nem jó, meg nála midnenki jobb, meg neki nincs itt keresnivalója, most mégis így meg van sértődve, ha valaki azt mondja, hogy nem ő kéne megnyerje. Magának mond ellent, nem értem mások, hogy nem veszik észre milyen piti módon taktikázik?
2010. nov. 25. 10:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%

de okos vagy, pszichológiát tanultál vagy mi? "taktikázik"

"magának mond ellent"... nem találkoztál még olyan emberrel az életedben akinek nem volt akkora önbizalma, mint mondjuk neked (-a semmire)? igaz, hogy nincs nagy önbizalma, nem sztáralkat, de gyönyörű hangja van, szerintem simán megérdemelné hogy ő nyerje

2010. nov. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
beletrafáltál :)) Végzős vagyok Pszichológián. Tényleg taktikázik, aki kicsit belelát az emberekbe észreveszi.
2010. nov. 25. 10:22
 3/12 A kérdező kommentje:
És nem azt vontam kétségbe, hogy jó hangja van, eleinte neki szurkoltam, de már nagyon átlátszó.
2010. nov. 25. 10:23
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
nem taktikázik egyáltalán, minek nyomod ezt a pszchiológus hülyeséget? egyszerűen csak önbizalomhiányos egy kicsit, nem hiszi el hogy bele tud illeszkedni ebbe az énekesnő szerepbe, de semmi baj nincs vele, nagyon szép hangja van
2010. nov. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Oké, én odaiág megértem, hogy önbizalomhiányos, sajnáltam is kicsit eddig. De akkor megmagyaráznád a mostani cirkuszát? Ha annyira önbizalomhiányos, akkor miért sértődött meg, hogy egy zsüritag nem őt akarja nyertesnek?
2010. nov. 25. 10:38
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért,mert megjátsza magát!én az elejétől fogva egy manipulatív nőnek tartom!akik meg rá szavaznak magukat látják benne!sajnálják!sok embernek végig kéne ezt gondolni!a hangja se valami fényes,de nem a legrosszabb!
2010. nov. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Eskü, én is ki akartam írni ezt a kérdést.Honnan van majdnem 50 % szavazata, míg mondjuk Attila az utolsó előtti? Engem már roh@dtul idegesít.Aki meg azt mondja, hogy önbizalomhiányos, attól kérdezném, hogy akkor hogyhogy 3x jelentkezett a megasztárba?Aki nem akar "sztár" lenni, vagy nem bízik magában, nem fog 3x jelentkezni.
2010. nov. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek a kérdezővel,detto így vagyok...eleinte szimpatikus volt meg sajnáltam,de ez mostanra átfordult idegesítőbe,és kezd irritálni,ez a tesze-toszaság,meg semmi mosoly,ami egyszer is szívből elhagyná az arcát,az a mogorvaság.Nem örülnék ha ő nyerné meg,mert szerintem még annak se tudna örülni (vagy legalábbis nem mutatná) ha megnyerné a versenyt.Akkor is csak ott tipródná és azt kérdezné nagy meglepődötten,hogy én??? Mint amikor továbbjut...nem érdemli meg,ki is akart szállni,menjen haza,és nyerje olyan meg,aki tényleg szívvel és örömmel csinálja ezt,nem csak szinte kényszerből,mert "nem hagyhatja cserben a zsűrit és a nézőket",ahogy mondták neki...olyan nyerjen,aki viszi is majd valamire és tiszta szívből tud örülni.
2010. nov. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem meg le van bundázva, h. nekünk is kell egy Susan Boyle
2010. nov. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16:22 - Pedig nekem rohadtul nem kéne...Utánozó majmok.
2010. nov. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!