Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki a sz*r szavaz még Szíj...

Ki a sz*r szavaz még Szíj Melindára?

Figyelt kérdés

Mert,ezekbol a kérdésekből azt,veszem le,hogy senki.akkor megis hogy lehet mindig az elso helyen?nagyon unom már.és miatta 3 olyan embernek kellet ott állnia aki TÉNYLEG jó.

a tegnap is mkor kimondták a Reni nevét azt sem tudtam hogy sírjak vagy örüljek,mert szeretem nagyon Renit,de Andrást is (sírtam :().elegem van már nagyon Melindából csak nyávog ott,és mikor továbbengedik nem hogy örülnr hanem bus komor,RUGJÁK MÁR KI!!!!!!


2010. dec. 4. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az a műsor nem erről szól, hanem a pénzről.. azért tartják bent szerintem mert tudják, h senki nem szavaz rá, ezért mutogatják mindig a jókat hátul, hogy szavazzanak és dőljön a PÉNZ!
2010. dec. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én komolyan mondom, nagyon sok embert ismerek, de egyedül nagymamám szimpatizál valamelyest Sz Melindával. Na most, ő tuti nem küld sms-t, számomra is rejtély :)

Szíj Melinda szavazóbázisa kb olyan, mint az MSZP bázis volt áprilisban - alig voltak, de mégis meglehetősen sokan lettek.

2010. dec. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ugyan én nem nézem, de egyszer (csak egyszer?) már kiderült hogy ezekben a szavazós sms-es műsorokban előre megírt forgatókönyv van, és semmit nem számít, hogy a nézők kire költik a pénzüket.

ezek után ki szavaz, egyáltalán?

2010. dec. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés.

Tegnap én is kibuktam azon, hogy ő kapta a legtöbb szavazatot a semmiért és még bocsánatot kért...:S

Már rég nem lenne ott a helye, de figyeld meg h ott lesz a döntőbe. Na akkor nem fogom nézni.

2010. dec. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem relatív, hogy ki a jó.

Én pl Saunderstől hányok. Be se kellett volna kerülnie. Ha nem a "new yorki srác" lenne, akkor semeddig se jutott volna. Hangja sincs, és nem is szexi, az pedig nem tehetség, hogy kigombolt ingben szédíti a csajokat...

Mégis van aki rajong érte.

Azért mert most nem fognak ide írni több ezren, hogy "de, én rá szavazok" attól még nagyon sokan szeretik. Csak mondjuk jobb dolguk is akad, mint szombat este a net előtt ülni.

2010. dec. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azért kell a döntőben Szíj Melinda ellen szavazni mind1 ki lesz a másik ott
2010. dec. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%
Sírjál csak te idiot! Tele volt cigányokkal a megsztár, mégis kinek kéne megnyernie? Egyértelműen SZÍJ MELINDA a LEGJOBB
2010. dec. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ma 12:57

Most is egy cigány, egy román meg egy magyar ember maradt versenyben.

Nekem is elegem van abból, hogy a kisebbségnek nyaljuk a se*gét...

2010. dec. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nekem meg az ilyen rasszistákból van elegem,mert igenis nagyon jó Atilla is meg Reni is,most nem mind1 milyen nemtiségű?,attól még h más ő is ugyanolyan ember mint te,SŐT még jobb ,mert ő nem ilyen felszínes mint te..
2010. dec. 6. 14:11
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

És honnan tudod, hogy ők nem rasszisták más népekkel szemben? Beszéltél velük valaha ebben az életben? Nem hiszem. Ezalapján nem tudhatod, melyik mennyire felszínes.

Ja, és örülhetsz a fejednek, mert tegnap legnagyobb bánatomra Melinda esett ki - holott a drága Renikéd sokkal jobban megérdemelte volna, mivel csak egy erőltetett hangú, sablonos tucatlány.

2010. dec. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!