Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy történhetett meg, hogy...

Hogy történhetett meg, hogy Kállay SAunders András kiesett a Megasztárból? Szerintetek nem neki kellett volna megnyernie? És ki szavaz Melindára és miért?

Figyelt kérdés

Én sírógörcsöt kaptam amikor kimondták a Reni nevét.Annyira sajnáltam mindkettőjüket.

András a legtehetségesebb,meg Attila.Utánna Reni,és melindát el se jutattam volna idáig!Megbolondulok,ha Melinda nyeri meg,akkor már inkább Kökény.Nem tudom ki szavaz,olyan sok ember arra a szerencsétlen asszonnyra,de attól,hogy tud énekelni,meg van hangja,attól még egyáltalán nem ő a legjobb.

Az a baj,hogy szerintem a kedves smsküldők nem a tehetség alapján döntenek,hanem azt a akarják,hogy a legszerencsétlenebb kapja meg a főnyereményt.De szerintem az a kétszínű nő nem érdemli meg.


2010. dec. 4. 14:42
1 2
 1/19 anonim válasza:

Én is szívesebben láttam volna egy András-Reni döntőt, de sajnos erről már le kell tegyek. :(

Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy miért azt a robotpingvin Melindát juttatják mindig tovább, hiszen az aznapi teljesítménye nagyon gyenge volt, tele volt hamis hangokkal, és a ritmusból is nagyon sokszor kiesik. Arról meg már ne is beszéljünk, hogy egyáltalán nem egy sztár alkat. Jó, elismerem van hangja, de nem érdemli meg, hogy idáig eljusson. És ami a legszomorúbb, hogy valószínűleg ő is fogja megnyerni az egészet.

Következőnek Reni fog kiesni, ami egy Szíj-Kökény döntőt jelent. Remélem addigra már megjön a szavazók esze, és legalább Attila nyeri meg a versenyt.

Ami Andrást illeti, egy nagyon tehetséges ember, és biztos vagyok benne, hogy többre fogja vinni, mint Melinda.

2010. dec. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%

Úgy, hogy lényegében nem is énekel normálisan, hanem olyan, mintha nyögdécselne. Egy dalt énekelt jól, a Mester dalát. Se előtte, se utána nem volt jó. Szíj Melindával karöltve. Az is mi a fenének van még bent...egy talicska szart nem ér.

A Reni meg az Attila, na ők jó énekesek!!! Yvettet sajnálom nagyon.

2010. dec. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Melindának semmi kiállása nincs. Egy rakás szerencsétlenség. Úgy ki fogják használni, ahol csak érik. Belőle sose lesz "sztár". Ráadásul nem tudja a tempót tartani, és baromi idegesító már, hogy énekel, a zene meg máshol jár. MEnjen haza
2010. dec. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
35%
András is uncsi volt már
2010. dec. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Melindának kellett volna kiesnie, nem Andrásnak! nekem András az egyik kedvencem! A másik az Attila. De Renit is bírtam. Remélem,Attila Reni duó lesz. Attilának szurkolok. Melinda olyan kis esetlen. Meg sajnáltatja magát. Ááá...
2010. dec. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Andrásból szerintem nagyon jó r'n'b énekes válhat, neki az a stílus nagyon fekszik.Én reménykedek, hogy Attila nyeri meg, neki szerintem qva jó hangja van. Melindától kivagyok, nem bírom az esetlenségét már, mellesleg szerintem sokszor hamiskás.
2010. dec. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg szánalmas már, amit csinál. Már csak megjátsza magát szerintem, rájött, hogy ez bejön némelyik embernek. Réges rég ki kellett volna esnie!!! Inkább maradt volna helyette a Goirgo.
2010. dec. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Először is olyan szép volt amikor Reni meg András ölelkezett, meg minden. Annyira tetszett. Mondhatnám gyönyörű volt. És sztem nem nekik kellett volna ott állniuk.

Másodszor szinte teljesen biztos h Melinda nyeri meg mert ismerősöm mondta h nagyon sok volt a szavazatok számának a különbsége Melinda és Kökény Attila között akik ugye az első két helyen állnak. És Melinda az aki már folyamatosan az első helyen áll.

Harmadszor ha eltekintünk attól h kinek milyenek az életkörülményei, meg minden mástól is, és csak azt nézzük h ki hogyan teljesített eddig a Megában akkor Melinda már régen nem itt lenne. Ezért is kéne a zsűrinek döntenie és akkor valóban az nyerne aki a legjobban megérdemelné.

Hiszen pl Reni annyit készülődhet a sminkje miatt a ruhája miatt, meg annyi miatt is h tökéletesen adja elő. Míg Melinda nem úgy énekel ahogy a dal ritmusa kivánja, nem tartja a tempót és mégis ő a jobb. Persze senki nem sajnálta azt a csajt aki elsőnek esett ki mert betegen énekelt, és nem volt tökéletes. Azt hiszem az apukáját is akkor veszítette el. A nevét most hirtelen nem tudom nem akarok hülyeséget írni.

2010. dec. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
75%
Most lehet, hogy nekem nincs stílusom, de én Renit ejtettem volna ki. Aztán vagy Melinda vagy András. Renibe az a legzavaróbb, hogy olyan, mint egy olcsó k***a :S Visszanézed az adásokat, az jön le belőle, hogy inkább a külseje miatt tartják meg, semmint a hangjáért. A Ganxsta duónál is az az ujj nyalás... undorító. Melinda egyszerűen kétszínű, Andrást meg nem kedveltem, ennek ellenére úgy gondolom, hogy nem neki kellett volna kiesnie.
2010. dec. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

András így is sokkal sikeresebb lesz, mint az az idegesítő, kétszínű nőszemély. Mit keres ott???? Össze-vissza énekel, követni sem tudja a zenét, egyre többször hamis, tegnap is szörnyű volt az egész. EZT AKARJÁK A SZAVAZÓK MEGASZTÁRNAK? EGY NŐT, AKI NEM TUD EGYÜTT ÉNEKELNI A ZENÉVEL? AKI HAMISAN ÉNEKEL?

Hát akkor kívánom nekik, hogy hallgassák sokat majd a lemezét.

András és Reni a legjobb!!

És nagyon aranyosak voltak, nagyon sajnáltam őket!

Tilla meg hülye, hogy azt hiszi, azért sírtak, mert jaj elveszítik egymást meg ilyenek. Szegényeket biztos megviselte, hogy egymást kellett kiejteniük.


Reni meg azért k..vás, mert így csinálják meg, lehet ő maga nem ilyen, csak azt mondják neki csináld ezt, mert ez áll jól. Amúgy szerintem nem sok , még ízléses.

2010. dec. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!